Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek szól a kérdés....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek szól a kérdés. Mitől lesz nektek egy srác normális?

Figyelt kérdés

félévente feljövök erre az oldalra és ennél a topicnál minden oldalon előfordul ez a kérdés: "miért nincsenek normális fiúk?" miért ne volnának? vannak csak rossz helyen nézelődtök. lehet, hogy a suliba éppen nincs számotokra megfelelő de attól máshol lehet.pl minden normális srác elmegy este kocsmázni, mozizni, edzeni (magamból indultam ki)

ja és ne görcsöljetek rá ha 16 évesen még nics senkitek, majd lesz :)



2016. jan. 21. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Most ez kérdés,vagy tanács?
2016. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1# Egyik se, szerintem kanos és várja az üzeneteket.
2016. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem egy srác legyen: helyes vékony őszinte kedves aranyos

megértő

2016. febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!