Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság minden lány ekkora...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság minden lány ekkora lotyó vagy csak nekem vannak rossz ismerőseim?

Figyelt kérdés

Fél év alatt már a 2. ismerősöm avat be a nemi életébe, én meg legszívesebben lehánynám őket. Az egyik a volt barátjával feküdt le nyáron, egy kocsiban (de ő nem olyan lány...), a másik (aki nagy élvezettel ócsárolta ezt a lányt, aki az exe kocsijában kefélt) meg a múlt héten közli velem, hogy lefeküdt a fiúval, aki már nem is barátja, de már visszafogadta...de utána a fiú már nem úgy állt hozzá, mint addig (csak arra kellett neki, szerinte). Az első lány 18, a második lány 15 éves...

Én kicsit idősebb vagyok (22) és lehet, hogy maradi vagyok, de nekem az ilyen emberektől a belem kifordul és akkor ezek sírnak, hogy jaj nincs normális pasi?


2016. febr. 2. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Te sem vagy ilyen, nem? Akkor mégis csak van kivétel, nem?

Amúgy pedig nagyon érdekes olvasni, hogy a beled kifordul, de hogyan próbálsz meg segíteni nekik? Mert egy 15 éves kislány még nincs tisztában azzal, hogy mit tesz. Próbáltál segíteni neki, vagy csak a háta mögött okádod le, titokban, ahogy egy 22 éves felnőtt nőhöz illik? N31

2016. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindegyik
2016. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Lololol segíteni? Miben? :D Hogy ne keféljenek? :D Hát ez kész
2016. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Vicces, jah. Szerinted ez a 15 éves lány tud bárkivel beszélgetni arról, ami vele történik? Kétlem, hogy olyan viszonyban lenne a szüleivel, hogy megtanulhatta volna, hoyg nem attól lesz nagylány, hogy ilyeneket csinál. Ha már benne megbízik annyira, hogy ilyeneket mesél neki, akkor igenis ott a 22 éves felnőtt nő felelőssége, hogy ezt hogyan reagálja le! N31
2016. febr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha barátok lennének akkor talán jogos lenne amit mondasz. De egyébként nem. Nem várhatod el, hogy az ember mindenkivel jóindulatúan, felelősséggel viselkedjen és ott segítsen mindenkinek ahol csak tud. Sajnálom ez vagy naivság vagy álszentség a részedről.
2016. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vicces hogy mi fiuk meg pont ezeket nem birjuk sehogyse megtalalni :)
2016. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Miért lotyó attól valaki hogy szexel egy emberrel? Nem pénzért tette, hanem mert jól esett neki gondolom. Nem nagyon értem mi a bajod ezzel, a szex nem egy rossz dolog.
2016. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
eggy csajt ismerek aki nem ilyen:'D max vele jönék össze is :D
2016. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik, de sajnos nagy százalékuk.....

Én a szerelmet keresem, hogy egy lánnyal kölcsönösen szerelemben éljek..ismét.....

De ilyen előéletekkel.....gyomrom felkavarodik tőlük.

2016. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!