Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Szeretnék megismerni egy lányt végre aki szeret engem és komoly kapcsolatot akar de nem sikerül... Szórakozóhelyeken már megszámolni se tudom hányszor próbálkoztam utcán is már szólítottam le egy lányt és meghívtam valamire de mindből csak barátság lett.. Kezdem már nagyon unni hogy mindenki párkapcsolatban van én meg itt szarakodok gyakori kérdéseken... Járok kondizni nem hanyagolom el magam, mindig megyek fodrászhoz, próbálok kedves lenni a lányokkal.. De semmi eredménye nincs..
2016. febr. 6. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem keresed akkor megtalálod.
2016. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Az egyedülléttől való félelem hosszú távon könnyen kapcsolatfüggőséggel párosulhat. A kapcsolatfüggő személy legfőbb jellemzője az, hogy egyedül, önmagában nem tudja megélni a boldogságot. Azt hiszi, hogy a boldogsága egy másik személytől függ, az csak mással élhető át. Ezekben az esetekben mindig az segít, ha a személy rájön arra, hogy a boldogsága senki mástól nem függ, hiszen annak forrása Önmagában rejtőzik."
2016. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell eroltetni, ha itt lesz az ideje, ugy is osszejon, ne felj
2016. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

a remény hal meg utoljára, de nem gondolod hogy egy kicsit ijesztő és kellemetlen az utcán a lányokra mászni?

Egyébként ha komoly párkapcsolatot akarsz talán ne a kinézetedből indulj ki(jó azért ne hanyagold el magad)hanem a személyiségedből,szokásaidból, hobbiaidból. Sokkal könnyebb megtalálni és tartani a hangot egy olyan csajjal akivel valamelyest mentálisan is egy hullámhosszon vagytok nem csak fizikálisan. em tom milyen töltöd szivesen az időt, de ha most a hasamra csapok és azt mondom hogy nem csak azért jársz kondizni mert formában akarsz maradni hanem azért mert élvezed a testmozgást akkor próbálj valamilyen sportos környezetben közeledni a lányokhoz. Valami klub vagy esemény vagy nem tom, te tudod milyen lehetőségeid vannak.

Hajrá bajnok, menni fog ez csak ne teljesen a farkadra koncentrálj a vadászaton! ;)

2016. febr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!