Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Sziasztok arról lenne szó hogy egyszerűen teljesen ki vagyok egy csőd tömeg sajnos hídprogramba járok mert úgy alakult az életem (egészségűgyi) okok miatt és szinte csak fiúkkal vagyok 1 lány van az ossztályban de nem érzem aszt hogy olyan jó lenne a visszonyunk piszkálnak a fiúk mindennel fogdosni akarnak piszkálnak gúnnyolnak mert kicsi kancsal vagyok egyszerűen semmi őnbízzalmam nincs el vették azt a keveset is ami volt persze volt már barátom de szerintem egy ideig nem is lessz alig vannak barátam is ha vannak is olyan mintha ki csufolnának hogy "rózsaszín" Barbie baba hassonlok annyira rossz minden régen sokkal jobb volt ma már semmi nem a régi nincs élet kedvem se és ez már zajlik év eleje annyira rossz már egyre jobban látszik rajtam nem tehetek róla hogy ilyen a szemem meg hogy nem vagyok 1 szépség de anyáméknak nem akarok erről szólni mert igy is van elég bajuk ha el mondanám hogy piszkálnak a suliba be mennének nem lenne jó vége nem akarom hogy be mennyenek a suliba mert nagyon ciki lenne ha el kezdenének vittázni és most nem kell avval jönni hogy sajnáltattom magam mert nem igy van kemény vagyok szerintem normális válaszokat kérnék 16/l
2016. jan. 18. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Azonnal kéresd át magad más helyre. Nem kéne már most tönkretenni az összes önbizalmad Mi az, hogy fogdosnak?....
2016. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezért mert ők nyomorékok ne érezd magad csődtömegnek

Fel a fejjel:D

2016. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha van kedved beszélgetni erről írj :)
2016. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
talán írd össze mikkel piszkálnak, meg hogy fogdosnak majd mutasd meg szülőknek és tanároknak és menj át másik suliba.
2016. jan. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kancsalsággal vannak problémáim, szóval át tudom érezni a helyzeted. Ha gondolod nyugodtan írj privátban. :)
2016. jan. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
El mondtam itthon anyáék be is mentek a suliba holnapde nincs semmi értelme :( írhatok /meg írok én is :)
2016. jan. 20. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!