Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek magammal? (többi...

Mit kezdjek magammal? (többi lent)

Figyelt kérdés

Úgy érzem kezdek bekattani Egyszerűen annyira meg annyiszor padlót fogtam már, hogy nem akarok felállni. Egyik barátnőm lelépett a pasijával .. másik meg anyagozik és már ők sincsenek nekem Egyre több rossz történik velem és mivel alapból rohadt stresszes vagyok mostmár tényleg kezdem mind leszarni és nem zavar ..Mindig én voltam aki kitartott, akinek mindig éretten kellett viselkednie mert féltem mások véleményétől hogyha kilépek ebből a zónámból akkor mi lesz ...mások szemében én csak egy áldozat vagyok és ezt nagyon unom már. Szóval engem nem hogy nem zavarna, hanem örülnék is ha akár csak úgy beszélnének rólam, hogy na ő se normális, ő is meghülyült... és nem lennék így beskatulyázva.

Lehet nem fogalmaztam túl érthetően akkor bocsánat.


2016. jan. 14. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Velem megpróbálhatsz nem normálisan viselkedni, hogy ki tudd próbálni, milyen érzés.

Az életben mindig én voltam a nem normális (mostanában inkább semmilyen), de ez nem azt eredményezte, hogy probléma lett a normális ismerőseimmel, hanem róluk is kiderült, hogy nem normálisak, és jött a többi nem normális is magától.


Ha így belegondolok, én még normális emberrel nem beszélgettem huzamosan. Súlyos eseteket (is) képzelj el, elég edzett vagyok. Én nem vagyok súlyos... maximum szokatlan? De mondom, inkább már az se.

2016. jan. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!