Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis mi az ami miatt mindenki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi az ami miatt mindenki elutasit?

Figyelt kérdés
kulsőre olyan mackósabb alkatom van belsőre kedves,megértő,barátságos,figyelmes,törődő,megbízhatő,hűséges,elvileg vicces és okos is..elég keveset szólalok meg de akkor elég hangos vagyok de nem szándékosan elég mély hangom van ezért könnyebb hallani...rossz tulajdonsagaim közé tartozik hogy néha elég bolond vagyok és gyerekes...Mi az ami miatt mindenki elutasit? 16/F
2016. febr. 7. 21:36
 1/5 anonim válasza:
Nem tudom..én kedvelem az ilyeneket!14/l
2016. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kulsore nem jossz be nekik
2016. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak rossz lányoknál próbálkoztál eddig. Biztos hogy találni fogsz egy kedves lányt akinek úgy tettszesz ahogy vagy.
2016. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a kulso lessz a baj! Kicsit jarj kocogni esetleg kis sulyokkal edzeni vagy sajat testsulyoddal ... Manapsag a mai "lányok" ugy is az 50 kgs ecsetekre buknak szoval sok sikert :)
2016. febr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
napi 6-8 órát sportolok edzek eleget... az alkatom miatt vagyok ilyen izom van rajtam elég nem túl sok nem tul kevés csak mindig is nagyobb termet voltam az átlagnál :D (nem vagyok elhizva kicsit sem)
2016. febr. 8. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!