Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincs barátnőm? Mindsnsn...

Miért nincs barátnőm? Mindsnsn azon vagyok xe sajna mindenki elutasít.

Figyelt kérdés
1 4 vagyok és az utolsó barátnőm 1hónapja volt de ő nagyon messze volt. Bárkinél bárhogyan próbálkozok mindenki finoman agy bunkón elutasít és ez lassan kikészít. Segítsetek lécci. Köszi

2014. aug. 27. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Viszont te legalább próbálkozol. Húzzatok le, de egyes férfitársak tényleg csak ölbe tett kézzel várják, hogy legyen nekik valami.

L

2014. aug. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De nagy baj.14 évesen ezen siránkozol.Gratulálok!Inkább készülj a sulira.
2014. aug. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Várj 2 évet aztán csajozz öcsisajt.
2014. aug. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mr. Truth ***** válasza:
én meg Cs 1.6 vagyok nyeyneyneee... engem mindenki szeret :D
2014. aug. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok várni... Annyira szerdtnék szimplán szeretni valakot... De így nem megy... Teljesen leépül az önbizalmam.
2014. aug. 27. 00:46
 6/9 anonim ***** válasza:
sz@r ügy
2014. aug. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Whit55 válasza:
14 éves vagy? Nekem 20 évesen még nem volt kapcsolatom, én is vágyom valakire, akit szerethetek és aki viszont szeret (mint minden ember!!!) de én nem vágom magam a földhöz... Szerintem koncentrálj a sulira, a "szerelem-dolog" meg úgyis jönni fog magától, nem kell siettetni!
2014. aug. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni, másrészt még csak 14 vagy... Másnak 20 évesen sincs barátnője... Előtted még az élted hova kapkodsz... Még gyerek vagy.
2014. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsoaltra úgyse lennél képes... Gondold végig, tényleg készen állsz arra, hogy életed cvégéig hűséges legyél és örökké szeressél valakit? Nehezen hiszem, a fiatalok inkább mindig az újdonságokra vágynak és a kalandokra. (tisztelet a kivételnek)
2014. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!