Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy elutasít...

Miért van az, hogy elutasít szinte mindenki?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem vagyok egy egyszerű eset.. de miért rémül meg mindenki ettől.. :/ és nem akar..? (egy fiatal lány)
2014. jan. 12. 21:49
1 2
 1/11 Mr. Truth ***** válasza:
Én nem utasìtalak el hiszen nem is ismerlek még. De én szeretem a "bonyolult" lányokat mert bennük van kihívás. :) mesélj miért tartod magad bonyolultnak? Érdekelne a te nézőpontod. :)
2014. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyennek tartod magad és (ha tudod) milyennek tartanak mások? Ha elmondod, könnyebben tudunk segíteni. :)
2014. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mennyire fiatal? Tényleg nehéz amúgy megmondani ilyen kevés információ alapján.
2014. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mi azt honnan tudjuk? nem ismerünk. esetleg magadtól kérdezd meg.
2014. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ASOT ***** válasza:
14 év körül vagy, vagy már 18 felett? csak h kategorizáljuk kicsit
2014. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tényleg nem lehetsz egyszerű eset, ha két mondatból akarod, hogy kitaláljuk miért nem kellesz senkinek, ráadásul ebből az egyik 100% kérdés:D

Ha mindenkitől elvárod, hogy kitalálja a gondolataidat, akkor lehet, hogy meg is van a válasz:D


Na, de ezen kívül mit takar, hogy nem vagy egyszerű eset?

2014. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mutass egy kepet
2014. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Túl sokat kértetek tőle és feladta. Méghogy körül írni a problémáját... Ugyan minek azt? :D
2014. jan. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok könnyen megkapható.. ezért hamar fel is adja az illető. Aztán bunkó is vagyok sokszor, de nem szándékosan. Lehet, hogy túl görcsös is vagyok. Nem úgy viselkedem, ahogy kellene, így elrontom a dolgokat. aztán csak belefáradnak és kész. "Bocs inkább hagyjuk".. Lehet az a baj, hogy megakarok felelni, és pont ellenkezőleg viselkedem. pl. volt egy fiú..bejöttünk egymásnak,és neten el is tudtunk beszélgetni, minden tök jó volt. De ahogy találkoztunk.. elrontottam mindent. Bunkó voltam, meg görcsös, olyan befeszült. Aztán meg fogtam a fejem, hogy hogy lehettem ilyen.. Pedig szerintem tényleg összeillenék ezzel a fiúval. Olyan jól indult én meg elb#sztam. És mondta, hogy most már csak szexet akar.. én meg ilyenekbe nem megyek bele. Velem van a baj, kicsit félek az új dolgoktól vagy nem tudom. Mindegy. Annyira szeretném ezzel a fiúval megpróbálni. Vajon szexel össze lehet jönni valakivel? Vagy csak ki akar használni.. :/ amúgy 18+ vagyok.
2014. jan. 13. 14:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Óóó, hát ha ilyen vagy, akkor ne csodálkozz, ez abszolút válasz a kérdésedre. Te össze akarnál jönni egy bunkó fiúval?:) Sajnos nem vagyok pszichológus, így nem igazán tudok segíteni, hogy hogyan győzhetnéd le a görcsösséget, meg a hülye viselkedést. Ha szexszel veled valaki, és utána már tudsz laza lenni, akkor előfordulhat, hogy megszeret, de ha a szexben is olyan görcsös vagy, akkor sanszos, hogy egy alkalom után akkor sem akarnak veled többet találkozni. Úgyhogy én nem javasolnám, hogy szexszel próbálj meg szerelmet kicsikarni.
2014. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!