Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A testi hibam miatt engem...

A testi hibam miatt engem rogton mindenki elutasit?

Figyelt kérdés

Arrol van szo hogy eleg nagy pigmentfoltjaim vannak az arcomon es a mellkasomon sajnos ezeket nem tudom eltakarni es mindenki latja ezeket. Engem elegge zavar a dolog mert ha nem is bamulnak meg de erzem hogy a lanyok nem szivesen ismerkednek velem emiatt. En mar nagyjabol elfogadtam viszont mindig mindenki azzal jon hogy aki szeret az elfogad. De kerem ha meg sem ismernek es ha ez megis megtortenik akkor sem tartanak vonzonak ahhoz hogy eselyt adjanak nekem.

Kivancsi lennek a velemenyetekre hogy igy ti hogy allnatok a dolgokhoz? Illetve hogy ismerkednetek igy? Lanyok ti mit gondoltok errol?


2014. okt. 11. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
ez szerintem nem lehet akkora gond :p
2014. okt. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Sajnálom, de én nekem nagyon fontos a külső, már egy háton lévő nagyobb anyajegy is zavar :( Erről nem tehetek, nyilván, ha választhatnék nem lennék ilyen, de...nem tudok.

Gyerünk, pontozzatok le, már várom!


22L

2014. okt. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Mármint szeplô? Az sok lány szerint pont, hogy cuki. :)
2014. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Tényleg a pingmentfolton mit értesz? Mert én benéztem és pigmenthiányra gondoltam, de ha tényleg 1-2 kis barnább folt az nem baj még nekem se.
2014. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 2 mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy kivel akar dugni

emiatt miért pontoznánk le?

2014. okt. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
5-ös... nézd csak meg hány %-ot áll a válaszom ;)
2014. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne is foglalkozz vele sok szerencsétlen nyominger van aki csak pontozni tud, de a saját véleményét még leírni sem tudja egy anonim oldalon. Nevetséges.
2014. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!