Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem érdekli a dolog miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem érdekli a dolog miért foglalkozik vele?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki nem akar tőlem semmit.. ezért barátkozunk.. beszélgetünk lányokról és fiúkról.. mikor felhozok egy fiút akkor bunkózik,nem ír vissza.. és hasonlók.. miért csinálja ezt ha nem akar semmit ?
2015. nov. 27. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy barátkozás kőzben beléd szeretet. Vagy csak azert mondja azt hogy nem akkar semmit mert fél hogy visszautasitod és akkor még barátok se lesztek.
2015. nov. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem te akarsz tőle valamit, amit mindenáron ki akarsz csikarni belőle. Nem inkább veled van gond ?
2015. nov. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azért csinálja ezt, mert a fiúk nem olyanok, hogy más fiúkról beszélgetnek (legalábbis akiket én ismerek). A legtöbb srác (jó, most tuti, hogy vannak kivételek) nem szeret egy fiúról áradozni hogy: Igen, ezt biztos azért mondta/vagy ezt biztos azért csinálta, mert bejössz neki/szerintem is helyes...stb...stb... De nem tudom, hogy miket szoktál neki mesélni, ha felhozol egy fiút.

Persze, még mindig benne van az a pakliban, hogy azért csinálja ezeket, mert sunyiban bejössz neki, csak nem szeretné kockára tenni a barátságotokat.

Ki tudja? Lehet, hogy amióta a "csak barátok" részben egyeztetek meg, ő beléd szeretett. De ezt biztosan csak is tőle tudhatod meg. Szerintem kérdezz rá, hogy miért változik meg, amikor elkezdesz más fiúról beszélni?(vagy valami hasonlót) Csak fog adni rá egy választ. :)

2015. nov. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!