Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk eltudnátok fogadni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk eltudnátok fogadni egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés
Aki depresszióval küzd múltbeli rossz dolgokat nem tudja feldolgozni.Igyekszik boldog lenni,ez legtöbbször sikerül is szerencsére.De vannak rossz napjai bár kinek nincsen olyankor magányosnak érzi magát és nagyon levert.Kórházba is került már miatta de nem sokat segített de mindig igyekszik az élet napos oldalát nézni.És igazán tiszta szívből mosolyogni.A pici dolgoknak is szívből tud örülni.
2016. febr. 9. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze :)
2016. febr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha az a személy igazán szeret nem fogja érdekelni ilyen olyan dolog csak hogy veled legyen. És ha rendes emberről van szó inkább segít elfelejteni mint hogy előhozza a dolgokat. Én is voltam depressziós méghozzá egy tanáromnak köszönhetően és volt mikor megvertek suliba és elvették a kajám.
2016. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen
2016. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen :) és megpróbálnám boldoggá tenni, elfeledtettni azokat a rossz dolgokat
2016. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp :) Bár ha jól sejtem, nem ez az első kérdésed...
2016. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 cseriii ***** válasza:
Nekem volt is hasonló gondokkal gyötört barátnőm.el fogadtam őt és mindig számíthatott rám és nagyon jól esett neki :) szóval igen! és fel a fejjel :)
2016. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
semmiképp...kizárt...nem depizni akarok egy kapcsolatban hanem nevetni és mosolyogni...gyogyulj meg és akkor mindenki jobban fogja magat erezni...
2016. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, segítenék neki minden helyzetben <3
2016. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A kedvesemnek is hasonló problémája van, antidepresszánsokat szed. Az elején megmondta, nem zavart egyáltalán.

31/F

2016. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen barátnőm lenne, 3 hónapot nem adnék neki, és kutya baja nem lenne. Biztos vagyok benne, hogy velem tényleg boldog lesz, mert aztán én szeretem a kalandokat. Remélem te is találsz egy ilyen srácot, sok sikert! Amúgy, hogy konkrétan is válaszoljak, eltudnám fogadni természetesen.
2016. febr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!