Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem volt senkim?

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy leygen :o
2016. febr. 10. 10:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
sajnos akinek már 20 felett nem volt sajna nagyobb valószínűséggel nem is lesz neki... remélem nem sokára már lesz, mert ez így nem lesz oké, amúgy nekem sem volt 19/f
2016. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*11 Ez ugye nem feltétlen igaz:(?
2016. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem, de remélem még egy jó ideig így is lesz! :D
2016. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Erre elég nehéz így válaszolni,hogy mit tegyél,picit több infót is írhattál volna. Először az okát kéne tudnunk, hogy miért nincs senkid,nem feltétlen benned kell,hogy legyen a hiba,de valószínűbb. Az viszont szerintem hülyeség, hogy akinek 20 felett nem volt senkije annak soha nem is lesz. Én ismerek öregebbet is akinek még nem volt kapcsolata, ő például nagyon válogatós,senki nem felelt meg neki eddig,aki meg megfelelt volna annak meg ő nem jött be.Előbb vagy utóbb viszont hiszem,hogy talál valakit. :D

Másrészt pedig single életnek is meg vannak az előnyei. Szóval fel a fejjel ;)


20/L

2016. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

ja nekem is vanak elvárásaim :'D

mint például ne csaljon meg ez manapság ritka:o

2016. febr. 11. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!