Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ANIMÉSEK! A hugom 13 éves és...

ANIMÉSEK! A hugom 13 éves és "szerelmes" egy anime karakterbe. Ez normális? Mit kezdjek vele? Kis korotokban veletek is előfordult ilyen?

Figyelt kérdés

2015. aug. 10. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, majd kinövi. Ez olyan mint mikor a többi vele egy idős lány énekesekbe vagy színészekbe "szerelmes". :)
2015. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kinövi, viszont ha fanfictiont kezdene el írni, akkor drasztikusabb módszerekhez (értsd: vitriolos szemcsepp) kell fordulnod.
2015. aug. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De cuki. :D

11 évesen 'szerelmes' voltam a Bakugan c. Rajzfilm szereplőjébe Klaus-ba.

12 évesen Elkezdtem pankrációt nézni, kajak szerelmes lettem első látásra CM Punk-ba, lehet hülyeség, de megláttam a tv-ben. Ahw pasi, most is az, mai napig példaképem, ő a gépemen a háttér, ha találkoznék vele személyesen a nyakába ugranek. Xd

Na, ez mar nalam beteges, de megszokott. :D

Komolyra fordítva: Max 2 év és kinovi, oszttarsam az 56 éves tanarva volt szerelmes 14 évesen.

Ne aggódj. :D

2015. aug. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, kinövi. :)
2015. aug. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hogy kis koromban előfordult-e? Hát még most is! :D


18F

2015. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 évesen vagyok szerelmes egy animés karakterbe. Persze egészséges keretek között.
2015. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm most meg nyugtattatok. :))
2015. aug. 13. 15:03
 8/9 anonim válasza:
Ha nagyon zavar a dolog/ aggódsz miatta stb. próbáld összehozni valakivel. Egy hús-vér pasi garantáltan elnyomná a rajongását.
2015. aug. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam hogy ez is szerelem, mert a tulajdonságaiba szeretsz bele a karakternek, tehát ugyanazok az érzések kavarognak benned mintha valódi személy lennél


Egyébként miért kéne kinőni? Én nagyon élvezek így élni, nem akarom kinőni hogy szerelmes legyek karakterekbe, így vagyok boldog. Élvezem.

2022. jún. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!