Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet egy fiút féltékenny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy fiút féltékennyé tenni?

Figyelt kérdés

De úgy hogy ne bántsam meg


válaszokat előre is köszönöm


2016. febr. 18. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha tisztán játszol inkább, akkor észre fogja venni, hogy értékes vagy. (mert ez így eléggé szánalmas)

Ha értékesnek tart, akkor zavarni fogja ha más fiúk lebzselnek körülötted -> féltékeny lehet.

2016. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy tisztán játszak?
2016. febr. 18. 18:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenység fáj. Ezzel márpedig bántanád. Velem egyszer egy fiú játszotta el ezt, el is ment a kedvem tőle. Úgy elküldtem utána, mint a sicc.
2016. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez nem logikus.

Ne akarj valaszt kapni erre s direkt ilyeb erzest kivaltattni valakibol. Eld eleted erzelmeid alapjan s ha ugy lesz majd jon eredmeny amire vagysz vagy nem e fiu valo hozzad.

2016. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak?
2016. febr. 18. 18:12
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Normálisan viselkedsz, nem szívatod, rendesen és tisztán állsz hozzá. Őszintén, trükközések és nélkül.


Én csak olyan lányra tudok féltékeny lenni, aki mosolygós, nem utálkozik másokon, értékeli az embereket. Nem kavarja a szart és nevet a vicceimen. (Utóbbi opcionális :D )

Két-három nap alatt meg tudok kedvelni egy ilyen lányt és onnantól kezdve kialakulhat a féltékenység ha mások közelítik meg.

2016. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát, mert azt szeretem!
2016. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mire érted hogy szilvásbuktát mert azt szeretem?
2016. febr. 18. 18:17
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát az biztos, ha valaki direkt akarna ilyen-olyan eszközökkel féltékennyé tenni, csak annyit érne el, hogy meggyűlölném.


Ilyenkor az őszinteség a célravezető, és lesz ami lesz.

2016. febr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi
2016. febr. 18. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!