Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tenyleg teljesen elegem van...

Tenyleg teljesen elegem van az ex pasimbol, eloszor megprobal feltekennye tenni egy olyan lannyal akivel utaljuk egymast most meg a legjobb baratnommel beszel minden nap rolam?

Figyelt kérdés

Mindenkinek kibeszelte a kapcsolatunkat is meg meg most is rolam beszel es meg mindig akar tolem valamit azert mert latja h engem meg erdekel o... ezt allitja. De nem igy van es nem kepes felfogni. Mert az hogy baratkent probalkozna eloszor de o mindig erolteti meg osszeveszik velem mert en visszautasitom utana meg gonosz velem, serteget... Azt is banom hogy valaha joba lettem vele. Annyira irtital hogy mindig mondja a baratnom hogy miket irt rolam hogy o nem ert engem.. Miert kene ertenie?! Egyszeruen mar kirohannek a vilagbol-.-

Hagyjon mar beken! Meg az is h a baratnom is szivesen beszel vele. Ha forditott esetben lenne ha tudom h a baratnom nem birja a volt pasijat es irogatna nekem tuti h leraznam es nem haverkodnek vele...

Mit csinaljak szerintetek?



2016. jan. 11. 19:38
 1/1 anonim válasza:
Mondd a barátnődnek,hogy téged ez idegesít, úgyhogy be beszéljen róla neked. Amúgy meg elég szar barátnő(bocsi a kifejezésért), ha azzal a fiúval haverkodik. A fiút meg tiltsd le.
2016. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!