Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek miért jön be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek miért jön be egy fiú?

Figyelt kérdés
Mi az, ami tetszik általában egy fiúban? Mit szeretnek a lányok a fiúkban? Hogyan lehet könnyen barátnőt találni?

2016. febr. 20. 18:39
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ha a fiú talpraesett akkor az már egy nagyon jó pont. Emelett az hogy jó társaság legyen. Az hogy jól néz ki az szerintem extra.
2016. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 NeymarjrLau ***** válasza:
Vicces,helyes,megértő,okos,laza,sportos,makacs és szeresse a focit:D
2016. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jo humor,barmirol lehet vele beszelgetni,helyes.
2016. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nyilván ezek jönnek be...ha ez igaz lenne akkor körbevennének engem a csajok...
2016. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

Többek közt jó a humorom, megértő vagyok és intelligensnek tartom magam, mindenről tudok beszélgetni.....és mégsem az a legnagyobb problémám, hogy nem tudom magamról levakarni a lányokat.


Vagy az össze válasz képmutató (nem csak itt, kb. 100 ilyen kérdés van), vagy én vagyok nagyon hülye, amit kötve hiszek.

2016. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy nagyképű legyél, de legyél elég bátor kezdeményezni. Legyél vicces. Ami a legfontosabb hogy hogyan viselkedsz a lánnyal. Mosolyogj, bókolj :)
2016. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem a páwa haj lemaradt mindenhol, vagyis nekem ez a tapasztalatom. Ja és biztosan kö.csögnek is kéne lennünk, úhh cigiznünk, de jobb ha drogozunk, nem ? Vagyis nekem ez a tapasztalatom :)

18/F

2016. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A másodikkal teljesen egyetértek.;)

Csak még legyen humoros, megértő és jó a beszélőkéje

2016. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok bocsi a megértő es humoros (vicces) mar ott volt bocsesz
2016. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálam a legfontosabb a humor és a közös érdeklődési kör. Ezt követően a bizalom. De amit én pl legelőször megnézek egy fiún, az a szeme, feneke, fogai /mosolya :D
2016. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!