Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha van egy lány a társkereső...

Ha van egy lány a társkereső oldalon, aki belájkolt, azzal elkezdek chatelni, de már rögtön az első kérdésben egyből azzal nyitnék, hogy "Szia! Elkérhetném a telefonszámodat? ", az túl korai lenne?

Figyelt kérdés

Mert ha elkezdek chatelni lányokkal, hogy "Mit dolgozol, hol dolgozol, szabadidőben mit csinálsz?" akkor a chatről egy idő után eltűnnek. Ha korai, akkor miket kérdezzek tőlük? És miért tűnnek el, ha egyszer normális emberi stílusban kérdezősködök, és nem bunkóskodok velük? Mivel bántom meg őket? Ezt az eltűnést már legalább 3 lány csinálta velem, aki közel lakik, nem 100 km-ekre. Mi az a chatelési mennyiség, ami túl sok, és mi az, ami túl kevés? Ugyanis volt már egy lány, akivel kb 3-4 hétig vártam a randira, hogy kiismerjem, utána nem akart találkozni velem annak ellenére, hogy folyton azt mondta, hogy bejövök neki, stb. Már bánom, hogy hagytam magam a barátzónájában.

A belájoklás alatt az ilyen "pókolást értem, Csajok és Pasikból biztos ismerős". Előfizető vagyok.



2015. márc. 4. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossz otlet! Ne ezzel indits!
2015. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor mi a jó ötlet? :P
2015. márc. 4. 20:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugyanis most már nem akarok többször a "Tudja, hogy úgy se lesz belőle semmi, mert hogy a csávó nem mer továbblépni" kategóriába beleesni.
2015. márc. 4. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyszer-kétszer chatelni, aztán hívd el randizni..Mert ha hetekig csak beszélgetsz akkor minden csaj azt gondolja, hogy nem is akar velem találkozni, -tehát nem érdeklem. Szóval egy héten belül kérdezd meg..én pl. azokkal a pasikkal már nem is foglalkozom, akik nem kérdezik meg viszonylag korán, ahogy azokkal sem, akiknek semmilyen időpont nem jó..
2015. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Itt általában az is probléma szokott lenni, hogy én nem vagyok délelőttönként online, amikor a lány is, mert munkahelyen vagyok, és ott értelemszerűen dolgozni kell. (de lehet, hogy ha van munkahelyem, a mai lányoknak már az is baj.) Este szoktam online lenni, de akkor meg a lány nem online. A másik meg, hogy vagyok egy Mr. Stand-Up Comedy-s poéngyár, átlagos humorú átlagos beszélőkéjű pasi vagyok. Ezért hajtanék inkább a telefonszámra, viszont 1 hét alatt max 4-5 kérdés-válasz szokott összejönni.
2015. márc. 5. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!