Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell rögtön az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell rögtön az ex mappát nyitogatni ismerkedési szakaszban?

Figyelt kérdés

Tapasztaltam is illetve több barátomtól is hallottam, hogy már az első randin szóba kerül az ex pasi, vagy épp az ex barátnő téma...

És szerintem ez tökre lehúzza a hangulatot...ha két ember ismerkedik, miért kell rögtön az exeket is "bevonni"?


Nálatok mikor kerül szóba ez a téma?



2016. febr. 20. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindig szóba kerül, emberi természet... :)
2016. febr. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Két komolyabbnak számító kapcsolataim elején szóba sem kerültek az exhapsik, exbarátnők. A komolytalan szándékú nők esetében viszont elég hamar téma lett az aljas szemétláda exbarát. Olyankor csak röhögök magamban, mert tök mindegy, mit mondasz a csajnak, ő még a múltban éldegél.
2016. febr. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen khrvajó hogy nincs exem. :D
2016. febr. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert sokan lusták a magyarázkodásra és emiatt egyesekben rengeteg kérdőjel gyűlik össze az exxel kapcsolatosan.
2016. febr. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem semmi baj nincs ezzel.

pl ha eddig minden barátnőjét megcsalta a pasi akivel ismerkedek és ez kiderül, akkor óvatosabb leszek :D de amúgy meg mindegy, ez is csak egy téma, ha valaki már túl van rajtuk akkor nem kéne hogy zavarja

2016. febr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert sok embernek a szakítás után is az élete része az exe. mondjuk van közös hitelük, egy munkahelyen dolgoznak, gyerekük van, a nőnél vannak még a pasi cuccai és hordja el őket egyesével vagy épp egyiküknek nincs hol laknia és a másik szívességből engedi, h az egykori közös lakásban maradjon még pár hónapot, stb.


Vagy egyszerűen csak érzelmileg nincs túl az exen és azért az ex minden második szava.


Ki kell puhatolni, h miért napi szintű beszédtéma nála za ex, milyen szálak kötik még hozzá.

2016. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában igyekszem tartózkodni ettől a témától, főleg a kezdeti időszakban, de érdekel azért hogy hogyan viszonyul az exéhez, hányadán állnak, miért mentek szét, ilyesmik. Ebből sok mindenre lehet következtetni. Úgyhogy ha nem is az első randin, azért pár hét múlva óvatosan fel szoktam hozni a témát, lehetőleg még az előtt, hogy komolyabbra fordulnnak a dolgok. De igazából ennek szerintem nem kéne akkora problémát jelentenie, ha már túllépett a dolgon. Ha pedig nem is nagyon kell felhoznom, mert magától is folyton az exről beszél, akkor pedig... felejtős.
2016. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!