Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyni szeretnék, de elég...

Fogyni szeretnék, de elég problémás vagyok. Tudna segíteni valaki (normális válaszokkal)?

Figyelt kérdés

Szóval, nyáron drasztikus diétába kezdtem. Fogytam is 4-6 kg-t, de kb 2-4 kg-val több is visszajött, mikor abbahagytam. Nem kellett akkoriban sok ahhoz, hogy beleessek az anorexiába, és bár fogyni akarok, ezt nem szeretném újra átélni. Az a gond, hogy koplalni utálok, mert nagyon szeretek enni. Mozogni rühellek, szóval igen, mondhatni tétlenül aklarom elérni a fogyást. Ilyen nincs, tudom. Mit tegyek? Vannak tanácsaitok, és egyszerű tippek az éhség csükkentésére? Havi hány kg fogyást tudtok ajánlani?

164cm, 64 kg. 16/L.



2016. jan. 16. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

De, lehet mozgás nmélkül fogyni, természetesen, a kalóriadeficit az aduász, csak éppen nem érdemes kihagyni a mozgás az életből, mert az egészséghez hozzátartozik. A fogyásban is segít, egyeseknek kell is hozzá, különben túl sokat esznek (nyilván ők is fogynának kevés evéssel, csak rosszul lennének vagy képtelenek megcsinálni kényszer nélkül), de mondom, az egészség miatt eleve fontos.


Meg nem mondom, mozgás nélkül mennyi fogyás a reális, ez azért az anyagcserédtől s a bevitt energiától nagyban függ, ez utóbbi ne legyen valami kevés, úgyhogy ha lassú az anyagcseréd, akkor havi 1-2 kilónak is örülhetsz. Ami igazából nem is rossz.

2016. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Két tipp: találd meg azt a mozgásformát, amiből legalább egy keveset be tudsz csempészni az életedbe, anélkül, hogy nagyon megerőltetnéd magad. Én a te korodban úgy fogytam, hogy napi egy órát gyalogoltam. Konkrétan mindenhova (gyorsan) gyalog mentem, suliba, buliba, kajálni...

Egyél sok rostot (zöldség-gyümölcs), és igyál sok vizet. Ez teltségérzetet okoz és felgyorsítja az emésztést, ezért kevesebb kalóriát fogsz bevinni, de nem maradsz éhes. Emellett csökkentsd az egészségtelen kajákat (zsíros vagy nagyon édes, meki, kóla, ilyesmi). Midig úgy fogd fel, hogy nem tilos enned belőle, csak nem akarsz annyit, épp csak megkóstolod.

2016. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos és motiváló válaszokat!:)
2016. jan. 18. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!