Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még normális lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális lányok?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje érzem, hogy magányos vagyok. De hiába próbálkozom, mindenhol csak ugyan olyan lányokat látok. Más test, de belül ugyan az van: semmi. Amikor pedig találtam egy különleges lányt, 2 nap alatt elvesztette az érdeklődést irántam, aminek nem értettem a miértjét. Velem lenne a baj? Nem, nem vagyok ronda. Az ízlésem egyébként teljesen eltér a megszokottól, de ezt nem tartom hátránynak, mert úgy is az enyém a jobb ;P Szeretek gondolkodni, ami egy elég érdekes szokás mostanában. Alapvetően ENTP/INTP vagyok, mikor mi,ennek megfelelően nem jellemző rám az érzelgés... Ja, igen, és szeretek vitatkozni meg filozofálni. Ezt nem mindenki szereti, mondjuk nem csodálkozom rajt :D Néha hajlamos vagyok depresszióba keveredni, főleg, ha sokáig nem tudok sportolni (bringázom). Igényem a változás, egyszerűen nem vagyok meg nélküle. Tényleg velem lenne a baj?

#magány #kolbász #ing #csalamadé #a Windows Phone halott #sárgarapea
2016. febr. 20. 21:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%

Nincs veled semmi baj!Szerintem tök okés vagy! :)

Amm. egy csomó mindenben hasonlítunk! :)

14/L

2016. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Az a baj minden csinos és normális lányt azonnal lefoglalnak.

Hogy miért?

Kb a fiúk fele (vagy akik ugyan úgy gondolkodnak mint Te) az ugyan ezeket a lányokat keresi.


Minden normális és csinos lánynál vannak jelentkezők és abból is általában a legmagabiztosabbat ( ez helyesség, magabiztosság és stb. dolgok mérlegelése alapján dől el) fiút választja és általában ezek tartós kapcsolatok lesznek.


Így marad a többi lazább gondolkodású nekünk.

2016. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%
vannak de ritka mint a fehér holló ! szerintem nem veled van a gond a mai lányok lettek nagyon felszínesek
2016. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Nekem akkor is Windows Phoneom van.
2016. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskeres..

Ezt a kérdést véletlenül nem te irtad ki? :D

2016. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
11%
Vannak :D Mindenki normálisnak születik, csak a baráti kör kb minden lányt lebutít és átveszik egymás stílusát. A mai lányoknak szinte már nincs egyéni személyiségük, és ezt úgy mondom, hogy én is lány vagyok, valóban...
2016. febr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

Vannak. :)

16/L

2016. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
És te normálisnak tartod magad?...mi ez a ENTP/INTP baromság? Nem értem ezt az interneten ismerkedő színvonalat, de nem is szeretném megérgeni...:"D Menj ki az utcára ismerkedni...
2016. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

nekem is windows phoneom van :( (régen imádtam a rendszert, de most...)

az entp/intp az ilyen személyiségtípusos løfasz, egészen jól körülírható vele az ember. keress rá, google a barátod

ez nem ismerkedés, hanem egy kérdés (: és igen, sokat ismerkedtem utcán, suliban, buliban, stb., de nem jött össze :(

2016. febr. 20. 22:49
 10/21 anonim ***** válasza:

Vannak...én is ENTP vagyok,szeretek vitatkozni és filozofálni...és egy depisebb napból engem is a sport szokott kihozni(kosár/futás),vagy a gitár...

És ugyanígy nincs baràtom...

15/L

2016. febr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!