Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden lanynak kb van baratja,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lanynak kb van baratja, de nekem nncs, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Jovore itt a szalagavato,es a keringo...hamarosan elfogjuk kezdeni betanulni a keringot,de nekem nincsen parom.Nincs kivel tancoljak,akiknek nincs baratjuk azok is talaltak valakit parnak,de en nem talalok senkit,mit tegyek?

18/l



2016. febr. 23. 19:24
 1/5 Firedoom ***** válasza:

Egy par eve "közmunka" címszó alatt átmentem egy masik suliba ahol tul keves volt a fiú es táncoltam náluk.

Érdeklődj utana, hogy van e lehetőség masik iskolából jott partnerrel tancolni

2016. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet én vagyok retardált, de ezt nem értem. a szalagavatón nem osztálytársak táncolnak egymással?

én már együtt voltam a mostani párommal a szalagtűzőmkor. de mégis egy osztálytársammal táncoltam. (nem azért mert nem akartam a párommal:D)

amúgy meg nem maradsz le semmiről. ezt nem lehet kierőszakolni. ha majd találkozol olyannal akivel kölcsönösen megértitek és kiegészítitek egymást, akkor majd lesz párod. de csak azért ne jöjj össze valakivel,hogy ne lógj ki a sorból. :)

esetleg annyit tehetsz,hogy többet jársz társaságba és próbálsz ismerkedni. de mondom, adj a minőségre, ne állj le olyannal aki amúgy nem hozzád való. (Tapasztalat:D)

20l

2016. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De csak ket fiu van az osztalyban,azert nem tancolunk osztalytarsakkal.
2016. febr. 23. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk 11.-ből szoktak beugrani pótolni a pár nélkülieket, de itt úgy szokás hogy a 11. szervezi a szalagavatót és az ilyen problémákat ők oldják meg.


Remélem találsz valakit :\

2016. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Boci Paci válasza:
Van fiú ismerősöd? Mert akkor megkérheted hogy táncoljon veled, Csak egy ötlet!
2016. máj. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!