Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én lennék az értéktelen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék az értéktelen?

Figyelt kérdés

Az utóbbi években csak azt lehet látni, hogy a tömegfiúk felszedik a tömeglányokat. Rosszabb esetben fordítva...

Tényleg a hozzám hasonló lányok lennének a nyomik, akik nem kellenek senkinek? 15 éves rockot hallgató lány vagyok aki nem szeret tömegbulikba járni, ahol 800 piás,drogos ember van. Eddig azt hittem milyen jó, hogy nem vagyok olyan mint a többi, de már kezdem máshogy hinni. Van esetleg aki 15-16 éves korában így érzett, aztán megtalálta a saját társaságát, párját? Meguntam már, hogy magányos vagyok..:)



2016. febr. 24. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis te vagy a normális!! Ne legyél olyan mint a többi! Így vagy nagyszerű:)))
2016. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jól esett:)
2016. febr. 24. 21:48
 3/16 anonim ***** válasza:
Nincs mit:) jó látni hogy vannak ilyen emberek is!
2016. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
50%
Ne viccelj :) ,nagyon is értékes vagy a leírtak alapján !!
2016. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Minden rendben van veled!:)
2016. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerkedj más emberekkel.
2016. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Marry me... Rocker lány és normális. Meg ne merj változni, mert kevés van belőled manapság és ez gond. Teljesen jól megfogalmaztad, tömegfiúk és tömeglányok. Jöjjenek csak össze, nem sok vizet zavarnak senkinek, pár hét és már mással lesznek. Én már így érzek jó pár éve, de párt még nem találtam. Na majd talán nyáron a rockmaratonon megismerkedek egy hozzám hasonló lánnyal. Amúgy miket szoktál hallgatni ? Leandert ismered, esetleg Am I God ?
2016. febr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Imádom az értelmes rocker lányokat,én is rocker fiú vagyok de én se az a bulizós típus 16/F :)
2016. febr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem vagy értéktelen!

Semmi baj nincs veled, sajnos tényleg sok kis csitri van manapság.15-16 évesen normális, hogy így érzel. Kicsit kiakarsz tűnni a tömegből, nem vagy olyan mint az átlag, ami nem is baj, de nem kell ez a világvége hangulat. Én is voltam 15 éves lány, és valószínűleg pont ugyanígy éreztem magam mint ahogy most te, sőt, én is rock zenét hallgattam, nem jártam discóba mint a többi lány. Na jó a rocker korszakomat kinőttem, de akkor sem voltam olyan mint a társaim. Megtaláltam a saját társaságomat, és 3 évvel később a szerelmemet is, akivel 10 éve együtt vagyok, és 2 gyerekünk van.


Nem kell ezen sokat agyalni. A szerelem jön, ha megérsz rá, és nem vársz rá. Nem maradtál le semmiről.

Ne érezd magad kevésnek, mert több van benned mint ahogy gondolod.

2016. febr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

7-es, én inkább külföldi zenekarokat hallgatok, pl Skillet, Three Days Grace, Metallica, Bullet for My Valentine, Avenged Sevenfold stb..magyarokból leginkább Tankcsapda, P-Mobil. Ismerem a Leandert is, de nem hallgatom olyan sokat:D

Köszi mindenkinek:)

2016. febr. 25. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!