Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi az esélye egy netes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye egy netes ismeretségnél annak, hogy egy szatír jön el a vak randira? :D?

Figyelt kérdés

A mai világban nem lehet csak úgy megbízni az emberekben. Ki az akinek nem sikerült jól a randi valamilyen okból és mi miatt, és van-e olyan aki itt találta meg a párját?


Kort is írjatok!



2016. febr. 27. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Vak randira ne menj. Ha nem vagy képes kiszűrni valakiről, hogy kamu vagy sem, ne ismerkedj neten,
2016. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég nagy
2016. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Esetleg van amiből ezt le lehet szűrni?
2016. febr. 27. 21:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán ha találkozás előtt élő webcam képet kérsz tőle, amin valami olyat csinál, pl. leír valamit egy papírra, amit te mondasz neki. Akkor már láttad élőben, és nem lepődsz meg.
2016. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Facebook profil alapján is észre lehet venni :) Szerintem nemigazán vannak olyan elvetemültek, akik csinálnának 400-500 különböző profilt (ismeretség miatt) csak azért, hogy hosszú évek alatt csomó fake eseményt, képet, bejegyzést meghamisítson.
2016. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és nincs fent semmilyen közösségi oldalon. :O
2016. febr. 27. 22:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Nana, facebookom például nekem sincs. Oké, én mondjuk még csak 14 vagyok, de általában ilyenkor megkapom, hogy biztos van, hazudok. Pedig nincs, se Iwiwem, se Twitterem vagy mit tudom én mim.

Nekem van egy netes haverom, akit fél éve ismerek és már találkoztam vele. Először emailban aztán Viberen beszélgettünk, képet pedig küldött magáról. Persze ezt is meg lehet oldani hazugsággal, de ki tudja. Mi nem érezhetjük, hogy igazi-e vagy sem. De képet mindenképpen kérj előtte.

2016. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azt hiszem nincs szükségem vak randira:D
2016. febr. 29. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!