Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen lánynak lehet esélye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lánynak lehet esélye párt találni?

Figyelt kérdés

Nekem nem kellenek a bulizós fiúk, nem ítélem el őket, félre ne értsetek, de én nem ilyen vagyok, és nem tudnék egy olyan fiúval lenni. Azok a tipikus régi átlagos srácok tetszenek akik nem mennek el gyakran otthonról, a haverjaikkal meg a barátnőjükkel mennek el, ha így teszik.(nyilván valamilyen szinten számít a külső is, de nem az a legfontosabb) Akiknek nem a ribik kellenek, hanem egy normális barátnő aki szereti őket. Annyira rossz hogy a környezetemben nincsenek ilyen fiúk.

Rock zenét szeretem, a koromnál általában érettebbnek mondanak, de szeretek hülyéskedni is. Tudom hogy ilyen kérdésből sok van már, és hogy teljesen felesleges feltenni, de érdekel hogy nektek tetszene-e egy ilyen lány.:) Sok ember van a környéken akik már egyedül halnak meg úgy, hogy sose volt senkijük, emiatt még jobban ott a félelem, hogy az ilyen lányok nem találnak már párt maguknak. Köszi előre is a válaszokat.:)

15/l

(Nem, nem vagyok csúnya egyáltalán, elvileg valahol az átlag és a szép között mozgok.Kinek mi.)



2016. febr. 29. 14:20
1 2
 1/17 eznemlényeges ***** válasza:
Ha ennyi alapján kell eldönteni akkor tetszel :)
2016. febr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15 éves vagy. Még semmitől nem kell tartanod. Ha meg nem szeretsz ott élni,akkor a későbbiekben állj tovább,menj egyetemre stb stb.
2016. febr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, reménykedek az egyetemben én is.:) Köszi ez eddigi válaszokat:)
2016. febr. 29. 14:25
 4/17 anonim ***** válasza:

Én szinte ugyanez vagyok (és még nálad is idősebb), kivéve a zenét, mert ott bármi bejön. :D Szóval miért ne lehetne.

18/F

2016. febr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy mit hallgat, csak szeresse valamennyire a rockot, pl ha én azt hallgatok akkor ne hordja le hogy milyen rossz az ízlésem, mert nem fogom megváltoztatni :D Szóval a zene mindegy:)
2016. febr. 29. 14:28
 6/17 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet! Valaki nagyon nagyon jól fog veled járni:)
2016. febr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ilyen fiú vagyok,és nekem is ugyanez a bajom,nem igazán találok olyan lányt aki normális lenne de még csak olyat se aki szereti a rockot,pedig állítólag egész jó képű vagyok 16/F
2016. febr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Eddig nagyon szimpatikusnak tűnsz. tudsz magadról olyan képet adni ide vagy privátba, amin nem vagy felismerhető? mert ez az átlag és a szép kb bármi lehet. Persze ha nem akarsz akkor én kérek elnézést. :)
2016. febr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
persze, hogy van esélyed párt találni. csak akiket keresel, azokat nehezebb megtalálni, mert ők nem, vagy kevésbé járnak bulizni és valószínűbb, hogy leszólítani sem lesz bátorságuk. de ha nyitott szemmel jársz és adsz esélyt nekik, akkor nagyon fogják értékelni a tulajdonságaidat és nagyon boldogok lehettek!
2016. febr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Természetesen van.

A legtöbb visszahúzódó lány azért nem talál párt, mert olyan hülyék, hogy csak a bulizós fiúkat veszik figyelembe.

Te nem ilyen vagy, úgyhogy ha nem vagy különösen ronda, akkor biztosan fogsz találni párt.

2016. febr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!