Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csúnya pasinak vagy csúnya...

Csúnya pasinak vagy csúnya lánynak van több esélye párt találni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A csúnya lánynak. Neki puncija van. A puncira pedig nagy kereslet van.
2014. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csúnya lány.
2014. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ez a kérdés most komoly?
2014. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
F***ság ezt számolgatni. Ha az ellenkező nemnek, akkor átoperáltatod magad és nemi identitást váltasz? Vagy próbálkozz több embernél, vagy fogadd el a "predesztinációdat", de ne tegyél fel provokatív kérdéseket.
2014. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csúnya lányba bele lehet tenni, és vannak olyanok akiknek az számít hogy lehessen tömni, a feje meg le van szarva.

Viszont egy csúnya hapsival senki nem szeretné magát, döngöltetni

2014. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csúnya lánynak sokkal könnyebb, és ahogy láthatjuk sokszor, sikerül is nekik...
2014. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az eddigi válaszok egyértelműek, de én is csatlakozom: lány.
2014. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Voltam csúnya lány. (nagyon kövér. olyankor az ember lányának arca is deformálódik. No és hát senkinek sem kellettem úgy. Egy szó mint száz, punci ide vagy oda, csúnya lányként se könnyű párt találni. És tényleg nem válogattam, de nem kellettem akkoriban a kutyának se.
2014. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lány, de ha a csúnya pasi sokat tanul és jól kereső állása lesz és összekapja magát, akkor neki jóval nagyobb esélye lesz.
2014. máj. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondják,hogy nem vagyok csúnya,én mégis nagyon annak látom magam. És fikarcnyi esélyem sincs párt találni,pedig kifejezetten szolíd megjelenésű fiút szeretnék,de még ilyet sem ismerek. De "rondább" fiúnak is van bombázó pláza csaja,míg a szemüveges tehén egyedül fog meghalni egy könyv két fejezete között járva,egy nyikorgós hintaszékben. Ez van. Nem lehet egyértelműen meghatározni a nemek esélyeit.
2014. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!