Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van-e esélye a boldogságra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e esélye a boldogságra egy olyan leszbikus lánynak, aki nőies és intelligens párt keres?

Figyelt kérdés
Biztos vagyok benne, hogy vannak olyan leszbikus lányok, nők, akik olyan partnert keresnek, akik komolyak, intelligensek, és nőies kisugárzásuk van, nőies a kinézetük és gondolkodásuk. Mégis azt hiszem, hogy a "választék" olyan mértékben minimális, ami már-már lehetetlenné teszi, hogy reálisan társra találjunk. A leszbikusok között nagyon sok a fiús, gyakran kifejezetten magára nem adó nő, és nagyon kevés a lelkileg rendben lévő, nem csupán kalandot kereső, felelősségteljes nőies lány. Vagy rosszul látom?

2014. szept. 15. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges,de szerintem van jó pár olyan leszbikus lány aki csinos,intelligens és olyan szinten van,mint Te!Csak rá kell találnom!Remélem sikerrel jársz
2014. szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az hogy valaki intelligens megintcsak szubjektív, mivel mindenki magából indul ki.

Kedves Kérdező! Te mit értesz intelligens alatt?


19/L

2014. szept. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna a kérdést. Eddig olyan lányokkal találkoztam, aki nőiesek voltak ugyan külsőre, szépek is, de nem intelligensek és lelki gondjaik is voltak. Most, akit megismertem, az kicsit más, de nem tudom, hogy lehet -e komoly kapcsolatom vele. Amúgy igen, teljesen igazad van. A bulikban is a lányok 70%-a fiús. Valóban nehéz egy magas igényű nőnek egy megfelelőt találni. :/
2014. szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Valóban az intelligencia megítélése szubjektív. Számomra az intelligens komoly gondolkodású, tájékozott a világban, nem érzéketlen, nem durva.
2014. szept. 16. 09:58
 5/11 anonim válasza:
Igen valóban kevesebben vannak az ilyen lányok/nők. De szerintem nem szabad feladni :) De egy biztos nem itt fogod megtalálni.
2014. szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Folyton olyan kérdésekbe botlom (ilyen a tiéd is), hogy a kérdezőnek komoly gondot okoz a pártalálás. Azt gondolom, hogy minél több idő telik el az ember életében egyedül, annál nagyobb elvárásai lesznek a másikkal szemben ahelyett, hogy magát az embert meg akarná ismerni. Azt is gondolom, hogy nem kevés leszbikus van, akinek lelki defektjei vannak amiatt, hogy nehezen ment végbe az önelfogadásuk, esetleg bántalmazottak, netán a családjukkal romlott meg a viszonyuk. Azt is gondolom, hogy az internetes társkeresés még mindig működőképes, de tényleg nem ez a megfelelő fórum. Meg még azt is gondolom, hogy felvágottból kell azt megvenni, ami jól néz ki, a társkeresés nem húspiac. Az intelligencia viszont nyomós érv, viszont azt első benyomás alapján "belőni" lehetetlen. Nemsokára itt a LIFT Fesztivál, ott lesznek neked való programok és biztosan neked való emberek is. Kiállításon és könyvtárban hamarabb találsz magadnak párt, mint egy zajos buliban. Én szurkolok. Tényleg! :-)
2014. szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Számomra az intelligens komoly gondolkodású, tájékozott a világban, nem érzéketlen, nem durva."


Ezeknek pont nem sok köze van az intelligenciához.

(Az intelligencia komplex képesség, ami a problémamegoldásra irányul. Ide tartozik például az összefüggések átlátása, az emlékezőképesség, a gondolkodás gyorsasága.)


Egyébként a legjobb társkeresési lehetőség talán a Pride.hu hirdetési rendszere volt, egészen az utóbbi időkig: a moderátorok elhagyták az oldalt, nem foglalkoznak vele, a feladott hirdetéseket sem hagyják jóvá, így azok nem tudnak megjelenni.


Ha gondolod, fejtsd ki, hogy számodra milyen pár lenne például eléggé nőies. Nekem például hosszú hajam van, gyakran sminkelem is magam, de gyakran járok összefogott, összecsatolt hajjal, inkább sportos ruházatban, és nem jellemző hogy szoknyát vagy tűsarkút hordanék, többek között azért, mert ellenérdekelt vagyok a férfiak célpontjává válásban.

Különben magas vagyok és vékony-sportos alkatú, valamint 30 fölötti.

2014. szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen korosztályból keresel?Én 24 vagyok.Pár éve azért nem ment a pártalálás mert túl fiatal voltam.(25 felettieknek).Gondolom hogy miért és részben jogos is az érvük.Az ember egész más 20 évesen és egész más pár év elteltével.Nekem is még sokat kell változzak nem tökéletes az életem és mint ember sem vagyok tökéletes vannak hibáim de kinek nem?...Ahogy írták is már előttem sokaknál nagyon magas a mérce.Én nem szeretnék több évtizedet várni egy kapcsolatra meg egyébként is ha valakinek nem vagyok jó most akkor...sok az érdekember vagy a felelőtlen kalandot kereső vagy egyszerűen csak találkozol valakivel és annyira nincs meg az összhang hogy alig várod a találka végét...Én úgy érzem patthelyzetben vagyok mert a fiatalokkal nem jövök ki igazán.A társkeresők 90%ékát pedig ők teszik ki.De ha meg idősebb hirdet ő elvárja a biztos egzisztenciát esetleg legyen diplomád is...mi ez hogy pénz és papírok alapján ítéljük meg a másik embert?Ezzel sem tudok mit kezdeni.Szóval nagyon ritka hogy valaki előítélet mentesen tényleg a másik emberre lenne kíváncsi.Én komolyan nem tudom hogy lehetne normális emberi módon ismerkedni ha valaki meleg vagy leszbikus és nem csak kufircolni akar.Egyébként a pride hogy hogy működik még ebben az állapotában?Ez is érthetetlen.
2014. szept. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, én nem tudom, hogy te hol ismerkedsz, de én pl. 23 évesen egyáltalán nem várom el a diplomát még, meg a biztos egzisztenciát sem. 25 felett már talán, de mivel keresek annyit, hogy nem kell aggódnom, még nem is gondolkoztam ilyeneken. Nekem a belsőt illetően magas a mérce nagyon, nem vagyok felkészülve arra, hogy leadjak az igényeimből. Majd megtalálom azt a lányt, aki megfelel.
2014. szept. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A pride-on ismerkedtem eddig a legtöbbet.Többnyire a saját korosztályomból.Szerencsére komoly csalódás nem ért e téren ami persze annak is betudható hogy 1 találkozás után véget ért az ismerkedés.(bár talán a legutóbbi eset...)De volt aki találkozni sem volt hajlandó pedig itt laktunk nem messze egymástól és miután kb másfél vagy 2 év után rákérdeztem hogy s mint vele enyhén bunkón válaszolt vissza.1 idősebbel találkoztam eddig de ő nem társat keresett csak volt egy közös hobbink és így futottunk össze apropóján.Egyébként a legtöbben akik ott hirdettek 25+ csomó negatívumot leírtak a fiatalokkal kapcsolatban lekicsinylő jelzőket plusz a majdnem lehetetlen elvárásaikat.Így kizárva szinte mindenkit köztük engem is.Egyébként tényleg nem akarok általánosítani meg én nem kizárólag idősebbeket keresek többnyire fiatalokkal randiztam ha lehet azt randinak nevezni de sosem voltak rám kíváncsiak utána.Nem vagyok egy állandóan itthon ülő szívesen megyek bárhova de nem csak ez a cél hanem valami közelebbi kapcsolat.Többnyire nőies külsőm van eltudok beszélgetni bármiről nem tartom magam egy tapló közönséges embernek szerintem a környezetem sem.Tudom valószínű az én gépezetemben is van a hiba.Tudom a felvállalás is lehet a gond ha valakiről már tudják pl a család akkor lehet nem akar olyan társat akinél ez nincs meg.Én pedig nem tartom minden esetben célravezetőnek a coming outot.-Főleg ha nincs kiért miért vállalni...ha valaki komolyan érdeklődik utánam és kialakul valami akkor.
2014. szept. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!