Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy inkább aszociális lánynak van kapcsolata, ha pedig a fiú ilyesmi, az ritkábban talál párt magának? Miért kell egy férfinak társaságiak lennie inkább, mint egy lánynak? Miért fontosabb, hogy a férfi legyen kommunikatívabb?

Figyelt kérdés

Persze jó az, ha mindkét fél egyformán extrovertált, de mégis azt látom ismerősök körében, hogy egy nőnél még ez megbocsáthatóbb, ha keveset beszél, de ha a srác csendesebb és visszahúzódóbb, az legtöbbször kevésbé tolerálható. Mi az oka ennek? Azért kérdem, mert én is ilyen vagyok férfiként 28 évesen, és nagyon nehezen találok párt ezért. Ellenben a hozzám hasonló női ismerősök nagy része is előbb vagy utóbb mindig kapcsolatban lesz. Ugye, ez így picit igazságtalan,

úgy érzem.


2014. jún. 24. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:

1) A legtöbb nö a pasitól varja a kezdeményezést. Egy csendes nőhöz odamehetnek de kezdemenyezni sose fog kb.

2) A nőknek alapvetően imponal a hangosabb,dominansabb természet a férfiaknak pedig a törékenyebb csendes.

2014. jún. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert a fiú udvarol, így szükségszerű, hogy neki kommunikatívnak kell lennie.Egy lányhoz pedig éppen emiatt úgyis odatalálnak, neki nem kell annyit tennie azért, hogy valaki szemet vessen rá.


Legalább is én ebben vélem felfedezni az okot.

2014. jún. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt én is megfigyeltem és emellett itt is olvasgattam ilyen kérdéseket, hogy lehetséges-e párt találni csendes, visszahúzódós emberként. Ilyen kérdésekhez itt a gykn jöttek válaszok, hogy lehetséges, de a kommentek legtöbbjének a végén majd mindig az volt leírva, hogy lány az illető kommentelő, aki talált így párt. Pasiként alig-alig. Persze ismerek olyat, hogy a nő volt szószóló és a pasi a csendes, de elenyésző volt ezek aránya.
2014. jún. 24. 00:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert általában a fiúk szoktak kezdeményezni.
2014. jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!