Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kéne változzak?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor kihasználtak már a fiúk amik miatt padlóra kerültem. Kihasználják a jó szívemet nagyon tudok szeretni az a baj ha valakit megszeretek akkor azért küzdök a végsőkig nagyon sok esetben ezek a tulajdonságaim küldenek padlóra. Sajnos mindig olyanba szeretek bele aki nem érdemli meg,hogy szeressem. Tudom meg kell tanulnom,hogy olyan után fussak aki értékeli. Szerintettek legyek én is bántó?
2016. febr. 29. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen idős vagy, de ahogy leírod kedves, aranyos lehetsz. :) Ha padlóra kerülsz, olyanra támaszkodj, aki biztos segít (barátnők, szülők!), ha rosszul érzed magad akkor beszéld ki nekik magadat.


És gondolj bele, miért kéne bárki után is fussál? :) Ne, ne legyél bántó, mert azzal csak magadat roncsolod.

18F

2016. febr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak akik nem érdemlik meg, hogy jó legyél hozzájuk,

De ne legyél te is olyan mint ők

2016. febr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne változz meg, légy önmagad, úgy kell szeressenek! Szerintem nem becsülöd magad eléggé, ha több önbizalmad lenne, messze elkerülnéd az ilyen nyomorék fiúkat, mert tudnád, hogy ennél te többet érdemelsz. Vannak ennek jelei, nem teljesen váratlanul lesz a pasi egy szemét, aki átvert.
2016. febr. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
keress egy olyan embert aki normális veled esetleg régebbóta ismered és azzal "haverkodj"
2016. febr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!