Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg kéne hogy változzak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kéne hogy változzak hogy szeressenek?

Figyelt kérdés
arra gondoltam talán meg kéne változnom hogy szeressenek. A tulajdonságaim ami miatt nem nagyon beszélnek velem vagy nem kedvelnek szerintem : szóval 18 éves vagyok, és az én korosztályom bolondos, hülyülnek, én meg nem vagyok olyan, én túl komoly vagyok, szóval az egyik a túlzott komolyság, a másik nem nagyon vagyok beszédes. Elég sokszor jár a szám de sokszor meg csak vagyok mint az élőhalott. Ki akarna olyannal lenni akivel nem lehet beszélgetni rendesen sőt semmit se lehet csinálni?
2010. márc. 19. 21:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tegyél ellene. Szerintem az a legjobb, ha keveset beszélsz, de nem a levegőbe teszed. Tehát mondj érdekes dolgot, vagy ami mégjobb, vicceset. Tudod az igazság általában nagyon vicces tud lenni, csak jól kell előadni. :) 22/f
2010. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak komolyabb barátok kellenének, például idősebbek.
2010. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

én sem tok komoly lenni kivéve komoly eseményeknél.. én is elröhögöm magam meg viccelődök de csak ha a bnőimmel vok ×) más emberek előtt másképp adom ki magam ami nagyon nehéz...


17/L

2010. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Én is dettó ilyen vagyok, szeretem a mostani osztályomat, de én sem beszélgetek mindenkivel. Egy csomó jó csaj van, de én csak nézem őket és mivel érett gondolkodásúnak tartanak emiatt komoly is vagyok. Én már nagyon szeretnék egy barátnőt és az biztos hogy ha az első bekövetkezik akkor nagyon fogok rá vigyázni :)


Erre szokták azt mondani, hogy próbálkozni kell..


17/F

2010. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
de az a baj én csak magamat akarom adni, nem akarom szándékosan megváltoztatni magam, nekem így jó, csak tudom így nem sokan kedvelnek. Nem akarom elfojtani azt aki vagyok. De most muszáj lesz.
2010. márc. 19. 21:24
 6/21 anonim ***** válasza:

nem kell megjátszanod.. elmondom miért

most megjátszod a megváltozást kb 1-2 hónap mulva nem fogod kibirni h nem magadat adod és kitombolod magad és hülyének fognak nézni add önmagad ×)

2010. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Amit elnyomsz az csak megerősödik.., én is sokat szenvedtem emiatt, hogy cikiztek azért amilyen vagyok, de nem érnek annyit, hogy miattuk megváltozz. Keress olyan embereket, mint te. Bár tudom sajnos kevés ilyen van. Kicsit visszahúzódóbbak társaságát keresd.
2010. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Hagyd már az elsőt, mert egy segg.fej!

Maradj olyan amilyen vagy, és majd megtalálod a társaságod. Én is megtaláltam, a sportban. (Íjász vagyok)

29/F

2010. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Engem is halál komolynak tartanak pedig tudom nem vagyok az. És ha valamit viccből mondok azt halál komolyan veszik és néznek rám mint a hülyére.

Egyszerűen van olyan társaság ahol nem tudok feoldódni.

Szerintem nézzél sok filmet a moziban, azokról lehet valamit beszélgetni.Mondjuk engem nem érdekel semmi ezért nem is tudok miről beszélgetni.

22/f

2010. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nehogy megmerj változni! Nem baj, ha kevesen kedvelnek, az a fontos, hogy akik igen, azok tényleg azért kedveljenek, aki vagy! Többet ér egy igazi barát, mint 10 másik, akire csak ráfogod. Amúgy én is ilyen voltam/vagyok. Nincs sok barátom, de akik igen, azokért a tűzbe mennék és viszont. Lehet veled beszélgetni, csak nem hülyeségekről. Később megtanulják értékelni, aki meg nem, azért nem kár.


21 l

2010. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!