Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kéne tennem? Változzak?

Mit kéne tennem? Változzak?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Mostanában nem jövök ki túl jól az anyukámmal. Az ismerőseink szerint is megváltozott. Mikor elmondtam neki hogy úgy érzem változott rögtön azzal támadt hogy én is és a húgom is (13 éves). Hogy neki is nehéz hogy már nem fogom a kezét vagy nem ölelem vagy puszilom meg(utóbbi kettő nem igaz!).Szerinte flegmán beszélek és állandóan vissza feleselek. Van hogy mondja nekem hogy ő neki már furcsa hogy senki nem nézi meg az utcán vagy bárhol, engem viszont igen. Kitűnő tanuló vagyok, segítek itthon is a házimunkába. A húgom kitűnő viszont nem segít semmit itthon. Ma például beszedtem a megszáradt ruhát a kertből de mivel nagyon sok volt így nehéz volt tartani. Behoztam és leraktam a nagy kupacot a kanapéra. Mikor észre vette hogy ott vannak a ruhák elkezdett velem kiabálni mert gyűrodtek lettek mert csak lehánytam oda hogy milyen hülye gyerek vagyok csak tunyulok egész nap nem segítek semmit. Mondtam neki hogy én igen viszont a húgom nem. Néha úgy érzem vele kedvesebb, elfogultabb. Erre ő hogy inkább ne csináltam volna meg még ezt se mert most így szart se ért velem. Igazából nem értem miért romlott meg ennyire a kapcsolatunk, szerinte csak mi változtunk meg és ő semmit max. a munkája miatt ideges. Mindig olyan jóba voltam vele megbeszéltünk mindent de úgy érzem romlik a kapcsolatunk. Szerintem nem tudja elfogadni hogy növök. Mit csináljak? Vagy ki változzon?

2013. aug. 16. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
28%

(Velem is ugyanez volt.)

A kulcs ebben a mondatban van:

"Van hogy mondja nekem hogy ő neki már furcsa hogy senki nem nézi meg az utcán vagy bárhol, engem viszont igen."

Sosem értettem, hogy egy anya hogy lehet rosszindulatúan irigy a lánya fiatalságára, hogy gondolhat riválisként a lányára. Nemhogy örülne, hogy szép, okos lánya van, ráadásul segítőkész.

2013. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!