Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi értelme?

Figyelt kérdés
Csak én nem értem mi értelme a nyakszívásnak?Oké,hogy megtudják,hogy van pasitok/csajtok de szerintem visszataszító és ronda.Máshogy is ki lehet fejezni a szeretetünket ennek nincs semmi értelme ráadásul még ronda is hozzá.Lehet,hogy csak én gondolom így.Ti,hogy látjátok?
2016. márc. 1. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem gusztustalan xD
2016. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Szia,

Próbáltad már? :') Tudod, egy emberi test erogénzónákban gazdag. Lényegtelen, hogy mennyire csúnya, de abban az adott pillanatban nem azon tanakodik az ember, hogy hogy néz majd ki, hanem az el vezet re koncentrál. Nem feltétlenül a "párod megjelölésére" funkcionált dolog. De valójában ízlések és pofonok. Szerintem ember függő, hogy ki mit szeret. Például rólad kiderült, hogy nem szereted és pont. Ez a kérdés már tényleg ember ízlés függő. :-)

2016. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Xdddd kétszer irtad ki a kérdést
2016. márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A normális emberek nem azért csinálják, hogy megbélyegezzék a másikat, hanem mert amikor csinálják, akkor jól esik a másiknak... "Divatból", vagy a másik megjelöléséből csinálni tényleg taplóság, de kedves kérdező, valaki ezt igen is szereti és élvezi...
2016. márc. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én elhiszem,hogy valaki szereti de nem kell megosztani mivel csak az adott párra tartozik.Semmi bajom sincs azzal aki ezt szereti csinálni csak nem tartozik néző közönségre.!
2016. márc. 1. 22:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy neked hogy a fenébe engedte a szűrőrendszer 2x teljesen ugyan azt a kérdést kiírni? :D
2016. márc. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
XD
2016. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bug.


Nincs értelme. Csak ilyen beteges fetish. Valaki kisgyerekekre izgul, valaki lábakra, valaki arra ha elverik, valaki pedig erre.

2016. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

OKé-oké, hogy jólesik, de végülis 100 féle képpen lehet jóleső érzést adni a másiknak, és nem csak úgy, hogy napokig egy véres folt maradjon a helyén. Azon kívül baromira lesz.arom, ki hogy élvezkedik, nem akarom látni.

Az embernek azért teremtettek agyat, hogy gondolkodása által uralkodni tudjon magán és cselekedetein. Szóval nem kifogás az, hogy elragadta a hév az adott pillanatban..Kedves válaszolók.


Egyébként a farkam is erogén zóna, mégsem szívatom véresre. ;)


Egyébként ha meglátok egy ilyet, elkap a vigyor. Tekintve,hogy max .16 évesek csinálják ezt, mert pont nekik való..

2016. márc. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdekes :D
2016. márc. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!