Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hova tűntek az értelme emberek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek az értelme emberek?

Figyelt kérdés
Akiknek még számít a kultúra a fejlődés az irodalom a tisztelet ÉS A NORMÁLIS EMBERI HANGNEM!!!

2015. jún. 19. 10:09
 1/6 A kérdező kommentje:
*értelmes, bocsánat
2015. jún. 19. 10:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne kiabálj
2015. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vannak ilyen emberek csak lehet, hogy rossz helyen keresed őket
2015. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kitünő tanuló vagyok de az irodalomra nagyba szarnék , engem nem érdekelnek a versek se a 19. Sz.-ban játszodó könyvek semmi , inkább tanulnám a kémiát mint az irodalmat ,
2015. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van elég sok. Nyilván ezt így első làtásra nem lehet észrevenni, de ha jobban megismeresz valakit, akkor kibontakozika tehetsége. Amúgy meg értelmes ember? Az is értelmes aki a matekot érti,.nem csak az irodalmat. Én személy szerint rajongok a versekért, Radnótiért <3 és az irodalomért. Nekem vannak barátaim, akik nem rajonganak ezekért, mégis okos és értelmes emberel. Úgyhogy szerintem az értelmesség nem ebben nyilvánul meg.
2015. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az emberi kultúra jellemzője, hogy csak az érti meg, aki érdemes rá, és foglalkozik vele. Itt nem sok embert láttam aki vette volna a fáradságot, és arra használta volna azt a parányi eszét, amire való. És kedves kérdező! Mit ne mondjak az elmúlt héten találkoztam épp elég szemétséggel, becstelenséggel, hazugsággal, és ellenségeskedéssel, ami miatt azt kell mondjam, az emberi faj 3/4 része képtelen más érzéseire, szerelmére, életére és gondolkodásmódjára tekintettel lenni. Szóval szerintem az nincs rendben, hogy megtetszett egy lány, elhívtam vacsorázni, aztán azok, akiket haverjaimnak tekintettem csúnyán szólva kicsesztek velem. Szóval köszönöm szépen, mostantól az emberekben annyira se bízom, mint eddig. Fogjunk össze, aztán reformáljuk meg az oktatásügyet, mert ott a baj!!!
2015. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!