Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak ezek az emberek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak ezek az emberek akik a vékony /magas/ szerényebb csajokat kedvelik?

Figyelt kérdés

Itt mindenki azt írja, hogy ez az ideálja, meg minden...stb

De a való életben senki sem ilyen szinte :((.



Nem kérek privátokat



2016. márc. 2. 21:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A magas pasik kozott

En pl pont nem azt szeretem amit irtal

Hanem a teltebb alacsonyabb lanyokat

2016. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Amúgy csak azt tudom mondani, amit ilyen esetben általában szoktak: biztos vannak, akiknek tetszel, csak őket meg te nem akarod/veszed észre. Én is egy rendes, kedves, intelligens srác vagyok, aki szeretem a magas lányokat, de mégis egyedül. Valószínűleg olyan hibáim vannak, amik hamar szembetűnőek, és így a többi már nem is érdekli a lányokat, aztán meg jönnek sírni, hogy egyedül vannak :D
2016. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Firedoom ***** válasza:
Hol vannak? Mindenhol körülötted. Csak nagyon sok lánynak fel se tűnnek azok a fiuk akik titeket keresnének vagy tenyleg peches vagy. Barmi is az oka várj meg. Ha valaki tetszik nyiss fele, ha valakinek tetszel ismerd meg. Elobb utóbb neked is lesz valakid.
2016. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sajnos engem elkerülnek ezek szerint. Nem születtem bunkónak, csúnyának, de mégis egyedül kell lennem.
2016. márc. 2. 23:11
 15/16 anonim ***** válasza:
Miért nem ismerkedsz?
2016. márc. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vékony/sportos, magas srác :) itt a párod :$ 19f
2016. márc. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!