Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyennek?

Figyelt kérdés
Lányok akik "normálisnak" tituláljátok magatokat miben is jelenik ez meg ? Miért tituláljátok magatokat "normálisnak" ?

2016. márc. 5. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én nem tartom magam annak, inkább rendes, kedves, megértő vagyok, de nem normális :DD
2016. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan h normalis. Aki el tudja engedni magat arra azt mondjak h nem normalis. Aki meg nem tudja elengedni magat az is termeszetellenes....
2016. márc. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
REGGELENTE BALTÁVAL CSAPKODOM A SZOMSZÉDOM KERÍTÉSÉT!!
2016. márc. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Reméljük csak a keritesnel maradsz 😃
2016. márc. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 piriiiii ***** válasza:
36%
Rühellem azt a szót, hogy normális.
2016. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csalnám meg sose a barátomat és az lenne a legfontosabb, hogy ő boldog legyen. Ilyen vagyok, de normálisnak nem mondanám magam, csak ezt az egy tulajdonságomat.
2016. márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Aki normálisnak titulálja magát,az nem normális :D
2016. márc. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 KriszAime válasza:
100%

Szerintem, a Normális egy olyan kifejezés ami arra utal, hogy valaki éppen mennyire felel meg egy elképzelésnek.

Hogy éppen mi ez az elképzelés az az emberektől függ, mint a divat. Változik, és sosem ugyanaz. Sokan mondják "te nem vagy normális" ha valami számára idegen dolgot csinálsz, így hát gondolom a normális mindenkinek az, ami a legközelebb áll az ő elképzeléseihez. Ez az "ő elképzelése" pedig abból születik amit naponta lát és hall.

Egyszerűbben: Emberek -> az elképzelések halmaza. -> Ezen halmazokba tartozni -> Normális.

Ha egy másik halmazba tartozol mint amiből szemléled magad akkor -> Nem normális.

Ha azt mondom "Normális vagyok" tehát úgy hiszem, hogy a legtöbb ember aki körülöttem él részét képezi az én halmazomnak.

Sok ilyen halmaz, a sors ad egyet ahol felnősz, aztán te döntöd el mibe akarsz tartozni később. (jobb esetbe)

2016. márc. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Manapság a "normális" kb annak lett a szinonimája ilyen téren, akinek nem a piálásból meg a ribiskedésből áll az élete. Ilyen értelemben normálisnak vallom magam. De Ha átfogóbb értelemben nézzük a normálisságot akkor senki se normális, vagy aki normális az hót unalom. Arról nem is beszélve, hogy ez a fogalom is szubjektív, szóval mindenki mást ért alatta. Ha így vesszük akkor nem gondolom hogy normális vagyok, sőt még határeset sem.
2016. márc. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

a normális manapság hogy pénteken bebaszik havonta cseréli a pasikat

szóval nekem a nemnormális csajok jönek be akik nem basznak be hetente és hoszutávra terveznek

2016. márc. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!