Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy fogadjam el könnyebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el könnyebben hogy nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

A bicikliztem és láttam egy tök cuki párt.


Aranyos lány volt szimpatikus fiúval.


Nagyon irígy voltam a fiúra hogy ilyen kedves barátnője van... Én meg nem is ismerek 1 lányt sem. :(

Ráadássul nem is tetszenék nekik.


Van valami módszer rá hogy ne irígykedjek a szerelmes párokra?


Mert én is nagyon szeretnék barátnőt.

17 éves fiú.


2016. márc. 6. 17:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Majd lesz barátnőd csak ki kell várni. A fiúknak nem jön olyan hamar össze, mint a lányoknak, nagyon fiatal vagy még. Addig is igyekezz "csinosan öltözni", a higiénia, ápoltság nagyon fontos. Pár éven belül 100%, hogy lesz barátnőd. Tesómnak csak 20 évesen lett, pedig jól néz ki és jó fej is, csak nem akart minden csajjal kikezdeni, várt olyanra, aki igazán bejött neki. És ne irigykedj másokra, annak semmi értelme, csak felesleges időpocsékolás.
2016. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze szerez egy baratnot csak akarni kell az egy mas kerdes hogy nem mindenkinek eri meg ez az aldozat amit egy lanyert kell meghozni
2016. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ne fogadd el, bókolj a lányoknak
2016. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom. :S


Kinek bókoljak? Nincs kinek. :( Nem nagyon szoktam járni sehova.

2016. márc. 6. 18:09
 5/15 anonim ***** válasza:
El kellene járni valahova, vagy a suliban próbálkozz, de azért rengeteg hely, klub, szakkör, szórakozóhely van ahova lehet menni, de akár az utcán is lehet ismerkedni.
2016. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Bent gubbasztasz a szobádban, ütögeted a billentyűzetet, akkor miért csodálkozol, hogy nem ismersz senkit, és nincs barátnőd? Mégis így hogyan? Emeled fel a seggedet, menj ki a nagyvilágba, és Ismerkedj! Ne legyetek már ennyire tutyumutyiak. Tessék ismerkedni másokkal, beszélgetni, és lesznek barátok, barátnők.

Nem a facen kell 300 ismerőst összekaparni, hanem a való életben kell ismerkedni.

2016. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
miből gondolod, hogy nem tetszenél nekik? sztem önbizalomhiányod van
2016. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Suli edzo terem?
2016. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nyugi, biztos lesz baratnod ;-)

Szoval ahogy elottem is irtak ne fogadd el....

Es legyel kicsit magabiztosabb!!! Hidd el szivesen adnek az egombol mert nekem rengeteg van....de nem tudok.

15/L

2016. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Uramatyám.

Ha így állsz hozzá nem is csodálom

Szedd össze magadat és szerezz egy csajt 16/L

2016. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!