Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan fogadjam el hogy az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el hogy az egyedül leszek?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta úgy érzem, hogy egyedül vagyok.Nincs kivel legyek, nincs kihez hozzábújjak és nincs kit szeressek.Hogyan fogadjam el hogy egyedül leszek ? 15f

2015. okt. 26. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem leszel egyedül ebben biztos vagyok. Csak ne görcsölj rá és meglátod úgyis találni fogsz valakit. ;)
2015. okt. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*15/L
2015. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15 éves vagy embeeeer, semmi sincs veszve. Van akinek még 18 évesen sem volt párja, majd 1 évre rá megtalálta a nagy Ő-t, szóval ne sírj.
2015. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

15 éves vagy ember!

Hol élsz te??

2015. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem. mindig vissza utasitanak
2015. okt. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
még tuti találsz valakit.... nem vagy egyedül ezzel a problémával.... de nem szabad annyit görcsölni rajta!
2015. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Három hónapja szakítottam exemmel azóta én is egyedül vagyok és jó lenne nekem is ha lenne már valaki akit tudok szeretni

18/f

2015. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!