Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az nagy probléma, hogy ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy probléma, hogy ha értékelnem kelle azt 10-es skálán, hogy mennyire vagyok romantikus akkor 0-ra értékelem? 20F

Figyelt kérdés
Probléma ez ahhoz, hogy legyen barátnőm?

2016. márc. 13. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Öööm... Igen. Eléggé nagy probléma.

Próbálj javítani ezen.

2016. márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugy 5 ig tovabb nem kell
2016. márc. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Attól függ, milyen szerinted a romantikus?
2016. márc. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szerintem a romantikus csinál gyertyafényes vacsorát, meglepi a párját mindig valamilyen kedves apróságokkal, nagyon szépen tud bókolni, változatosan, nem mindig csak annyi, hogy gyönyörű vagy meg jól áll ez meg az.

Olyan programokat talál ki amelyeken mindig egyre közelebb kerülnek egymáshoz.

2016. márc. 13. 13:51
 5/11 anonim válasza:
100%
az én barátom se nagyon képes azokra a dolgokra, amiket leírtál kérdező, és nekem sokszor rosszul esik, de az helyzet, hogy nagyon sok pasi ilyen, mint te. Én szeretem a páromat. Ettől sokkal nagyobb problémák is lehetnek egy kapcsolatban. Próbálj meg olyan lányt választani, aki hozzád hasonló
2016. márc. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem csinálsz gyertyafényes vacsorát vagy nem leped meg mindig egy óriási csokorral, még nem biztos, hogy nem vagy romantikus.

Én például nagyon örülök az ilyesminek, de nem bánom, hogy csak a szülinapomon kaptam ezeket meg :)


Meg én személy szerint néha attól is el tudok olvadni, ha hátulról átölel, és úgy hozzámbújik. :)

17/L

2016. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok, van baratnom. Kb en is 0 es 1 korul ertekelnem magam.

Biztos orulne ha valtoznek, de rosszul lennek ha ilyeneket kene csinalnom.. :d

2016. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én csak megvalósítani nem tudnék ilyeneket.

Nem tudom magamról elképzelni, hogy ilyeneket csinálok.

2016. márc. 13. 22:54
 9/11 anonim válasza:
Hogy öszinte legyek, engem kiráz a hideg a romantikus pasiktól. Nem probléma szerintem, ahhoz hogy legyen barátnőd.
2016. márc. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Vacsorát szervezni vagy virágot venni szimpla elhatározás kérdése. Tanulni kell, hogyan lehet kedveskedni a másiknak. Ennek semmi köze a romantikussághoz, ami nem jelent semmit, mert mindenki mást ért alatta.
2016. márc. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!