Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, fúk! Veletek is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fúk! Veletek is sokszor van ez?

Figyelt kérdés
Férfi nemhez szólna a kérdésem mégpedig az hogy gyakran van olyan nálatok/veletek hogyha szóba elegyedtek egy lánnyal vagy barát vagy ismerkedés fázisban vagytok , vagy egy gyerekkori lányt keresel meg akkor ő leráz szokásos szövegekkel? Arra lennék kiváncsi hogy milyen szövegekkel? Én belefáradtam már hogy mindenki leráz senkinek nincs ideje mindenki éli az életet de még válaszra sem méltat vagy ha igen akkor elég kevés ideig megy a beszélgetés. Miért van ez? Akár facebookon vagy élőben is. Ha valahová elhívom az illetőt jön az a szöveg hogy nem érek rá, sokat tanulok stb stb.

2016. márc. 15. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

"meg du*hatunk párszor de utana elkel menned"

Sajnos sokszor megyek el naponta 3 szor itthonról, a csajtol es khm ***...

Szoval jah kegyetlenek néha..

2016. márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ha van ilyen lerázás akkor keresitek még? meddig próbálkoztok? akár facen vagy élőben?
2016. márc. 15. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:
engem leggyakrabban úgy ráznak le, hogy pl. ha chaten irok egy lánynak, egyszavakkal válaszol, vissza nem kérdez. Ebből már látni, hogy nem érdeklem. Sőt valaki válaszra se méltat, amin nem lepődök meg, mert a szép lányokra naponta több tucat fiú ráir ugyanazzal a szöveggel.
2016. márc. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!