Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha még az átlagos lányoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még az átlagos lányoknak sem jövök be akkor tényleg húzzam meg magam teljesen?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és nem járok sehova mert nincsenek barátaim.


De mikor a suliba vezető úton járok azt veszem észre hogy még az átlagos lányok sem néznek meg.... Nemhogy a csinosak.


Amikor rámnéznek az biztos hogy azért van mert furcsálnak engem.


Húzzam meg magam teljesen?


Mert eddig nagyon szerettem nézelődni és figyelni a lányokat, de úgyérzem már ezt sem kellene tennem.


Nem tudom hogy nézegessem még a lányokat vagy próbáljak rájuk sem pillantani? :(


Ha nézem őket akkor az a baj hogy irígykedem a többi fiúra.


Ha nem nézem az a baj hogy akkor csak képeken látok lányt.


2016. márc. 15. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Szerezz barátokat. Mindegy hol, járj sportolni csapatba( itt a legegyszerübb.)

2. Találkozz velük sokat, és kérd meg hogy mutassanak be a barátaiknak.

3. Szerezz önbizalmat.

4. Ha már sok embert ismersz, akkor lányokat is.

5. Beszélj velük, ne nyomulósan.

6. Keress tippeket a kinézetet javítasára, higiénia, stb

7. Ennyi. Hajrá

2016. márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8. Sose add fel
2016. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Először találj barátokat, erősítsd meg az önbizalmad, ne irigykedj másokra.

Magaddal foglalkozz inkább, ne a csajokkal, mert ez így elég siralmasan hangzik.

2016. márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Párnahuzat ***** válasza:
Biztos hogy van azért valaki, akivel beszélőviszonyban vagy. Próbálj meg vele többet lenni.
2016. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szuperszenny válasza:
Egyszóval nincs önbizalmad. Ez gond de könnyen lehet rajta segíteni.Nem tudom van e hobbid. Próbálj olyanokkal beszélgetést kezdeményezni akinek hasonló az érdeklődésük. Pl.: filmek/zenék/játékok. Onnan már nem nehéz a dolgod. Egy idő után megjön majd az önbizalmad is. Jah és adj a megjelenésedre. Ne aggódj. A lányok nem harapnak. Vagyis van hogy de de az más téma. :-)
2016. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!