Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem elég a lányoknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elég a lányoknak az átlagos?

Figyelt kérdés

Írják,hogy nem jövök be nekik,megkérdezem,hogy csúnya vagyok-e,erre írják,hogy nem,átlagos.

Miért nem elég az átlagos?



2015. nov. 17. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
átlagos= ronda!!!!!!!!!!!!!!!!
2015. nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Az átlagos nem ronda, az átlagos. Ez a baja a fényképnek, inkább élőben próbálkozz, mert ott hozzá jön a kisugárzás, a személyiséged és ha van benned egy kis játékosság, akkor az is. És ez megnyerő lehet átlagos külsővel is.
2015. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Miért ne lenne elég? Nekem is egy átlagos pasi tetszik.
2015. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem tartanak átlagosnak, csak nem akarnak megsérteni.
2015. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
68%
láttad a 300 c. filmet?ott a rondákat lebaszták a Taigetoszról....inkább azt tedd fel ha rondának képzeled magad hh nem basztak le :D
2015. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Attól, hogy valaki átlagos vagy éppen kifejezetten dekoratív külsővel rendelkezik, még nem biztos, hogy bejön valakinek...Ez kicsit többről szól, a külalak nem jár rögtön együtt vonzalommal/érdeklődéssel.
2015. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6. válaszolónál a pont!

Attól, hogy valaki külsőre átlagos, vagy akár hű de jó pasi, még nem jelenti azt, hogy érdekelni is fog férfiként, vonzódni fogok hozzá. Sőt, még az se jelenti ezt, ha jól elbeszélgetünk, mert ha egyszerűen nem érzem azt a "pluszt", azt a valamit a kisugárzásában, ami számomra vonzóvá teszi, akkor nem fogom vonzónak tartani.

Én is egy átlagos külsejű srácért vagyok oda, de számomra ő néz ki a legjobban, mert úgy érzek iránta. ^^

2015. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Valóban átlagos vagyok.
2015. nov. 17. 21:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Mért ne lenne jó? Nem azt nevezték meg visszautasítási oknak, hogy átlagos vagy!

Jó vagy matekból?

Vagy mért nem érted ezt??

2015. nov. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!