Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy a középsuliban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a középsuliban jobban be lehet csajozni?

Figyelt kérdés

Sokan mondták nekem. (8.os vagyok)

15/F



2016. márc. 15. 21:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
42%
Igen, ilyenkor használják ki a lányokat mivel naiv az összes. és fordítva a r**ancá vált lányok a fiúkat. de miért ezzel foglalkozol? az iskola fontosabb mint a csajozás ebben a korban. én 17 évesen is inkább arra figyelek minthogy közben társkereséssel töltsem az időm.
2016. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Ha gonosz lennek, annyit irnek hogy "almodik a nyomor" :D

Ez, illetve hogy az uj kilencedikes lanyokra az idosebb fiuk rogton rahajtanak, csak legenda.

Ha eddig nem voltal joban a tobbiekkel ezutan sem leszel.

Annyi igazsag lehet benne, hogy kozepsuliban kezdodnek el a bulizasok. Pl kilencedikes osztalykirandulason nalunk a nagy tobbseg a foldig itta magat... persze ok azota sok mas bulis pias illetve cigis emberrel kapcsolatba kerultek, ugy biztos konnyebb becsajozni hogy a lany nem tudja hol van :D

2016. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
persze, nagyobb a választék, több helyről vannak emberek és a csajok is kezdeményezőbbek
2016. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Érdekes kommentek vannak eddig. A válasz amúgy igen, és egy egyszerű szempontból: Gimiben már inkább tinik vannak, és lassan majd beérő fiatal felnőttek, míg, akkor hasonlítsuk hozzá, az általános iskolákban jobb esetben ( bár nálunk már kitudja) csak gyerekek. És hát igen, a korral megindul majd minden. A gimiben kezdődik mindenkinek az élet
2016. márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Csak rohadt kanos vagyok már:DD
2016. márc. 15. 22:15
 6/26 anonim ***** válasza:
Igen :D de csak ha helyes/szep vagy. Nalunk evelejen a 10.-esek pomtoztak minket.. :D Ha jofej vagy akkor birni fognak ha nem akkor maradsz par embernel meno vagy mi :D En golyataborban is pofoztam fel idosebb dokost mert elkezdett fogdosni, de szerintem nem vagyok szep szoval nem tudom mit latnak bennem :D
2016. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ja es en 14 vagyok es 9.-es :DD
2016. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 donmogyoróscsirke ***** válasza:
30%
Ne aggódj izgalmas évek állnak eléd :D Az biztos hogy a gimis évek első felét az amcsi pite filmekhez lehet majd hasonlítani , és itt gondolok arra a vicces tényre hogy: mindenki pattanásos, összevissza bénázik és túl gondol mindent, és alig várja hogy végre egyet kefélhessen, hogy a haverok között lehessen menőnek lenni. DE embere válogatja, tőled függ hogy milyen lesz a jövőd, ahogy írták többen is, legyél jó fej mindenkinek, és akkor "nem lesz gond" ezzel :D
2016. márc. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy lehet...:D Ha most is sikered van a lányoknál ott is lesz, ha nincs akkor nem fog változni mert középsuli. Nem azt mondom, nem lehet csajozni, de nem lesz több esélyed mint amúgy általában. Megismersz új embereket és ennyi. Ne úgy képzeljétek el mint egy amerikai gimis vígjátékba, hogy buli az egész.
2016. márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 donmogyoróscsirke ***** válasza:
#9 nyilván nem, de valamivel másabb korszak, mint az általános. A legtöbb esetben minden egyes iskola után változik valamennyit az ember kívül-belül , és ennek hatására lesznek másképp a dolgok
2016. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!