Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy a középsuliban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a középsuliban jobban be lehet csajozni?

Figyelt kérdés

Sokan mondták nekem. (8.os vagyok)

15/F



2016. márc. 15. 21:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Az szep es jo hogy neked sikerult, en nyilvan nagyon sarkitok a sajat peldam miatt, kicsit el is ragadtattam magam persze :D

Egyszeruen rossz latni, amikor egyebkent kedves vagy viszonylag ertelmes fiatalok meghulyulnek mert hogy ok aztan most fiatalok es megy a hulyeseg :/

2016. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ez a csaj meg kanos ize a masik :D

Bocsi a nyers megfogalmazasert, de ha annyira ideges vagy akkor azon egyedul is tudsz segiteni vagy nem?

Meg ha az ember kivar, es nem olyan szempontbol nezi hogy kell valaki akivel mehet a khmmm akkor sokkal jobban jar :D Marmint, mennyire klassz mar olyannal csinalni akihez kotodsz erzelmileg, es meg sokaig egyutt lesztek mert van bizalom, nem? Persze a reszeg egyejszaka vagy egyhetes kapcsolatokban is biztos van jo, de azert ez egy masik szint :D

2016. márc. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

19-es nem tudom, hogy ezt kinek írtad, de persze, hogy sikerülhet attól még, hogy bulizol. Én minden hétvégén megyek valahova mégis 4.2 lett az átlagom félévkor. Kicsit szerintem félreértettél, ha az enyémre reagálva írtad. :)

16-os voltam.

2016. márc. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 donmogyoróscsirke ***** válasza:
#21, ez kb mindenkivel megtörténik, akivel pedig nem, az sajnálhatja, egy kis boldog tudatlanság mindenkinek kell, mert aztán jön a hideg zuhany :) Az meg már nevelés, és körülmények kérdése, hogy készen fog-e rá állni. Korábbi hozzászóló, természetesen szó sincs arról hogy nem lehet buli, és bolondság mellett tanulni. Én is például rácáfoltam hogy az alkohol ölné az agysejteket.. :) DE van különbség ilyen, és olyan felfogású és hozzáállású ember között
2016. márc. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom mar hogy kinek vagy mire irtam :D kicsit porgok es az mar regen volt :/
2016. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én egész nap egyed ücsörgök a suliban és egy lány sem beszélget velem. :(


17/f

2016. márc. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!