Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy a középsuliban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a középsuliban jobban be lehet csajozni?

Figyelt kérdés

Sokan mondták nekem. (8.os vagyok)

15/F



2016. márc. 15. 21:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
61%
Mi az, hogy ne ugy kepzelje el, hogy nem buli? :DD Ha jo a suli meg a kozosseg akkor buli :D
2016. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
69%

Pontosan, marha nagy buli ha mentek minden penteken/szombaton inni, masnapnem tudjatok hol keltek; mennek a pletykak ki kivel csalt meg hanyszor es hogyan...ahhhw csodalatos :3

Csak erettseginel nem lesz buli, kiveve ha Te a keves koze tartozol akik nem vesznek mindent bulinak.

Mert lehet uj baratsagokat kotni, persze izgalmas az egesz. De ettol fuggetlen nem arrol kell hogy szoljon az egesz hogy Te eppen "kanos" vagy. Plane ha csak ennyirol van szo, mert akkor meg nem vagy eleg hozza es pont.

2016. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nyilván másabb, de ez csak egy buta tévhit, hogy akkor úgy fog kinézni a középsuli mint az amerikai filmekben. Végzősként tudom, hogy semmi köze a folyamatos bulizáshoz és a hatalmas csajozásokhoz. Ismerkedni lehet, de úgy mint bárhol máshol.
2016. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Utolsó és egyben 9-es voltam, mi haverokkal minden hétvégén megyünk bulizni, de ennek semmi köze a sulihoz. :)
2016. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 donmogyoróscsirke ***** válasza:
olyan ünneprontóak vagytok... majd kitapasztalja magának :D Számomra a gimi egy meghatározó pont volt, barátságok váltakoztak, zenekart alakítottunk, fellépünk, vagy csak úgy elmentünk sokat bulizni, osztálytársakkal főleg, de más osztályosokkal is. Persze, nem úgy mint az amcsi filmekben, de érdekes, ezen dolgok ellenére valamire való ember lettem , és lám az érettségi is sikerült ( pedig az előtte levő egy hónapban tanultam CSAK) . Mondjuk én inkább tettem a sulira mert ... na ne kezdjünk el politizálni, ebben a korban természetes hogy ezen jár az agya, ne rontsátok el :)
2016. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyen felvilágosítva, mint hogy ott koppanjon egyet amikor a hatalmas buli után kap egy akkor talpas egyest, hogy már beszélni is tud. Van hülyülés, de úgyis ráfog jönni nem ilyen szép az élet. Minek áltatni és hülyeségekkel hitetni, ha közel se így van? :D
2016. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Pont azért, mert mindenki megkapta maga pofonját egy adott korban, hogy na tessék "helyesen gondolkodni" :D És ez nem tévhit, én bár túl vagyok a gimin, de mikor ott hagytam vettem észre milyen generációk jöttek utánunk.. És fixen állítom hogy ott sokkal több buli és kevesebb jó tanuló lesz.. sajnos..
2016. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
De néha már ideges vagyok olyan szinten kanos vagyok de nincs jelenpillanatban csaj:(
2016. márc. 15. 22:45
 19/26 anonim ***** válasza:
Hat figyelj :D attol meg hogy iszok, bulizok stb miert ne sikerulhetne majd az erettsegi? En pl nem mondtam hogy nem tanulok mellette :D Es nem ertem sose hogy miert kell pl ler.b@ncozni azokat akik buliznak :DD nem vagyok en se r.b@nc es oke hogy nem egyszer engedtek be ugy h nem vagyok 16 de ettol meg sose volt az hogy egy 40 eves elvitt volna..
2016. márc. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Amugy ha akarsz nekem irhatsz😁
2016. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!