Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk eltudnátok fogadni így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk eltudnátok fogadni így?

Figyelt kérdés
Tavaly óta depresszióba szenvedek nagyon sok rossz dolog történt velem mostanság de igyekszek boldog lenni de sajnos ez nem mindig sikerül.Nagyon sokat van rossz kedvem amikor nincs kedvem semmihez igyekszek ellene tenni nem gondolni a problémáimra.Voltam már szakembernél nem nagyon segített sőt még kórházba is kerültem miattuk.Nagyon szeretek emberekkel sokat beszélni mivel ezáttal lekötöm magam és nem gondolok rosszra.
2016. márc. 16. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elfogadnálak. Segítenék is ott, ahol lehet.
2016. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 2-es vagyok ***** válasza:

Nem baj ez egyáltalán :)

Szerintem ez nem a Te hibád, sokkal inkább a stresszeltető társadalomé, amiben élünk

Ha ilyen barátnőm volna, próbálnék neki mindenben segíteni, erőmhöz mérten :)

19/f

2016. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
max akkor ha jól nézel ki de akkor is csak egy ideig...az ams hogyha mar beled szerettem es ez tortenik veled akkor segitenek mert ez a termeszetes és jot akarok neked és nem esik nehezemre de ha csak most ismernelek meg akkor max 2 hétig birnam ezt az allapotot mert a legszarabb dolog egy depissel beszelgetni...eleinte segitenek en is mert ebben a temaban eleg jo otleteim vannak de hosszu tavon kibirhatatlan ha csak depizik sosincs jokedve és amugy is szar a vilag...ha meg meg ronda is vagy melle akkor amint ezt megtudom rolad több szót nem valtanank 17/F
2016. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben eltudnálak fogadni így, próbálnálak boldoggá tenni, de ha már nagyon túlzásba vinnéd ezt a depis viselkedést akkor lehet feladnám egy idő múlva.
2016. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek a 3. válaszolónak üzennék.


Csak akkor lennél valakivel, ha nagyon jól néz ki főleg, ha ilyen problémái vannak ez lenne a kizáró ok? És ki az aki nagyon jól néz ki? Mutatok neked egy lányt, lehet azt mondod rá, hogy nem szép, de az én szememben meg igen. Úgyhogy erről ennyit röviden. A problémájáról meg ő nem tehet.


Kedves kérdező leányzó:


Minden ember lehet depressziós, akár mentális betegség miatt, akár más ember hatására. Természetesen ezekkel a problémákkal nem mindig tudnak mit kezdeni az orvosok. Hiába raknak be téged, kórházban, az sosem segít! Nem is értem az orvosokat egy embert miért raknak be mentális problémával például pszihiátriával, ha olyan az illető, hogy másokban nem árt, de saját magában sem, csak egyszerűen a földön van és el van keseredve. Önmagában egy kórház nem segíti a gyógyulást, mivel maga a légtér már egy lelki sebet okoz és meg viseli az embert. De például, ha egy ilyen környezetben lennél: Hegyeknél, egy kis tónál, egy gyönyörű faházban, jó levegővel, állatokkal és ez lenne az a hely ahol az orvosok téged kezelnek. Külön szobával kedves emberekkel. Akkor igen is tökéletes boldogságot adhatna neked. De ehelyett itthon, bent tartanak, nem teletelefonálsz, nem csinálhatsz semmit és hasonló dolog. Szóval ennek a dolognak nem vagyok a híve, nem is csodálkozok, hogy nem segített rajtad.


A legfontosabb kérdésedre egyszerű a válasz: Igen. Lennék olyan lánnyal akinek vannak ilyen problémái, hiszen ez nem olyan dolog ami kizáró ok. És még segítenék is, hogy ezeket a rossz érzéseket legyőzze, hiszen, ha a párom akkor ez természetes dolog. De az ismerkedést sem zárja ki.


Viszont örülök, hogy szeretsz emberekkel beszélgetni és lekötöd magad, de azért vigyázz az interneten. Nagyon sok rossz ember van és nagyon sokan másnak is adják ki magukat és ha egyszer belefutsz olyanokba akik csak átvernek téged az nem fog segíteni.


Remélem egyszer majd rendbe jössz és a helyes útra lépsz a boldogság felé. Van az a mondás, hogyha a poklon mész keresztül akkor menj tovább! szóval csak fel a fejjel és hajrá!

2016. márc. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

a párkapcsolat nem terápiás foglalkozás és nem mankó. aki magával nincs rendben annak a párkapcsolata sem lesz rendben.


a barátok az kell neked, nem párkapcsolat.

2016. márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!