Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk, szerintetek nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, szerintetek nagyon gazos lany vagyok, vagy azért még van eselyem parkapcsolatra? 15L

Figyelt kérdés

Sokak szerint eselytelen, hogy valaha is osszejonne nekem barkivel, azt mondjak, hogy valtoznom kéne, de nem tudom hol, miben, es ezt sajnos ok sem mondjak el.. Persze van aki szerint egyaltalan nem remenytelen, es jofejnek tart, de egy picit osszezavarodtam. Tudnatok velemenyt irni rolam az alabbiak alapjan? (Vagy, hogy miben kene valtoztatnom)

Kulso: (Igazabol most nem a kulsomon van a hangsuly, de azért ezt is leirom) 161 cm és 52 kg vagyok. Van a combon egy kis haj, de alapvetoen nem vagyok duci, inkabb izmosabb, de az sem kifejezetten. A hajam szoke, gondor, vallig ero, ami sokakat tudom taszit, de vasalni nem szeretnem, mert eleg vekonyszalu a hajam, igy nagyon roncsolna. (Meg en tulajdonképpen jol érzem magam gondor hajjal:D) A szemem zoldes-szurke, de van aki szerint kék. Ezt sajnos még nem nagyon sikerult megallapitani:D


A belsom: Alapvetoen kedvesnek tartom magam, igyekszem mindig megtalalni azt az utat, amivel nem bantok meg senkit, de mivel én is ember vagyok, ez sajnos nem mindig sikerul. Ilyenkor persze konnyen magam ala zuhanok, sokszor van buntudatom, néha olyan miatt is amiért nem is én vagyok a felelos, mégis magaménak érzem azt a vétket.. Eleg erzekeny lany vagyok, nagyon konnyu megbantni, de felviditani, megmosolyogtatni is:) Konnyen elsirom magam, de nevetni is sokat szoktam.

Eleg stesszelos tipus vagyok, sokat foglalkozom azzal, hogy masok mit gondolnak rolam, van bennem egyfajta megfelelesi kenyszer, amit sajnos csak nagyon ritkan tudok elengedni.:(

Azt gondolom, hogy egy nyitott szemelyiseg vagyok, konnyen/szivesen baratkozom barkivel, de igazan megnyilni csak keveseknek szoktam.

Nem birom, ha becezgetnek, cirogatnak, ezt csak 1-2 embertol viselem el, maskulonben kiraz a hideg. Veszelyben erzem olyankor magam, ami nem tudom mi miatt van, kiskorom ota ilyen vagyok. Ezt sokan nézik rossz szemmel, de nem tehetek rola. Viszont attol a néhany embertol, akiben teljes mertekig megbizok, kifejezetten igenylem az olelgetest, babusgatast.

Nagyon felos is vagyok, rengeteg mindentol felek, de ezek tobbségével ugyahogy, de megkuzdok. Viszont van egy furcsa fobiam, ami miatt tobbszor is nevetseg targya voltam, ugyanis rettentoen félek a hanyastol...

Szeretek segiteni, sokszor ez tart eletben, hogy masoknak jot tegyek.. Eleg empatikus embernek tartom magam:)

Rossz tulajdonsagaim koze tartozik meg, hogy elegge lustacska vagyok, ha valamihez nincs kedvem, azt eloszeretettel halogatom, vagy eleg slendrian modon végzem el. Ezen kivul meg kissé moho/falank vagyok, aminek kovetkezteben hajlamos vagyok a hizasra. De ezeket a plusz kilokat altalaban olyan konnyen adom le, ahogy felszedtem. Szerintem még az is ide tartozik, hogy meglehetosen naiv, johiszemu vagyok sok dologban, konnyu kihasznalni. Sokszor eleg butacska is vagyok, de ha odafigyelek, akkor azert kepes vagyok megerteni bonyolultabb dolgokat is:D

Az erdeklodesi korom eleg szerteagazo, ha nem vagyok magam alatt, barmirol lehet velem beszélgetni, még a legunalmasabb dolgokrol is szivesen csevereszek. Hobbiszinten szoktam zongorazni és festeni. Az effele tevekenysegek megnyugtatnak, amire nagy szuksegem van egy faraszto nap utan. A késobbiekben pszichiater szeretnek lenni, mert tudom milyen erzes "lelkileg betegnek" lenni, es szeretnek az ilyen embereken segiteni.


Most hirtelen ennyi minden jutott eszembe, remelem nem lett tul sok:D Az lenne a kérdésem, hogy ti jarnatok egy ilyen lannyal? Ha nem, miért nem, min valtoztassak? Csak azért kérdezem, mert sokakat taszitanak az ilyen szinten érzékeny lanyok, akiket inkabb a szivuk vezerel, es nem az eszuk.



2016. márc. 19. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
simán járnék 16/F ha bejön egy lány akkor az apróbb hibái nem érdekelnek
2016. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, bar nem hinnem, hogy az en hibaim olyan aproak lennenek:)
2016. márc. 19. 21:46
 3/12 A harmadik szem ***** válasza:
60%
Ezek alapján egy eléggé átlagos lány vagy. Meglepő, hogy a környezeted szerint nem találnál magadnak párt. Hidd el, rengeted átlagos fiú van, akikkel tökéletesen boldogulni fogsz.
2016. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 xdgood válasza:
én biztos járnék egy ilyen lánnyal aki ezeket a tulajdonságokat rossznak találja az nem érdemli meg hogy foglalkozz vele. Sok fiú mint pl én szereti a bújós lányokat ami megint egy jó pont. Ha félénk vagy a fiú kicsit férfiasabbnak érezheti magát hogy "meg kell védenie téged". Ez az én véleményem. 17/F
2016. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de én is ismerek egy ilyen lányt, mint te. Alapvetően jó el lehet vele beszélgetni mindenről, de hosszútávon elég idegesítő ez a túl érzékenység és a ,,csak meg ne bántsam" hozzáállás. Néha igenis el kell mondani a saját véleményünket. Ja és azt se bírom a csajban, hogy nem lehet neki elmondani az igazságot vagy nem lehet olyanról beszélni vele, ami rosszul esik neki, még ha segíteni akarunk is, mert egyből elsírja magát...
2016. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De lol, most ennek mi értelme?


Kb semmi extra dolgot nem írtál le, ráadásul az itteni kanos kockák egy privát üzi reményében nyilván rögtön rávágják, hogy járnának veled.


Én nem járnék veled.

16/F

2016. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Koszonoma valaszt mindenkinek:) 4# Koszonom, ez kedves toled, de nem lehet, hogy figyelmen kivul hagytad, amikor a a lustasagra valo hajlamomrol, falanksagomrol es tulerzekenysegemrol beszeltem?:)

5# Azért meg lehet nekem mondani, ha valami baj van velem, csak valljuk be, eleg ovatosan kell fogalmazni.:) De ezen megprobalok valtoztatni, koszonom:)

2016. márc. 19. 22:05
 8/12 A kérdező kommentje:
6# Koszonom, neked is:D Lehet, tényleg nincs értelme, csak sokak szerint reménytelen eset vagyok, és néha magam is ugy érzem, ezert érdekelt a véleménye mas embereknek.
2016. márc. 19. 22:07
 9/12 anonim ***** válasza:

#6 vagyok

Hát, ha az általad felsorolt tulajdonságok alapján valaki biztosra megmondja, hogy reménytelen vagy, akkor le a kalappal előtte..

2016. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Van esélyed!:)

Amit leírtál,azok alapján nincs különösebb probléma veled. Nekem a tulajdonságaid miatt nem lennél kevésbé szimpatikus. Egyes dolgok kifejezetten tetszenek is.

Jó lelkű lánynak tűnsz. Ez nekem sokat jelentene, mert én is ilyen vagyok. :)


"A hajam szoke, gondor, vallig ero, ami sokakat tudom taszit,"

Taszít? Hogy lehetne ez külön taszító? Max. nem tetszik valakinek.

Én pl. imádom a göndör lányokat!*-*

2016. márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!