Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak olyan lánnyal alakítanék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak olyan lánnyal alakítanék ki komoly kapcsolatot, akibe szerelmes vagyok, vajon így mennyi esélyem van párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mások hogy vannak vele, de én képtelen lennék hosszútávon úgy együtt lenni egy lánnyal, hogy nem érzek iránta semmit, hiába jönnénk ki jól, vagy értenénk egyet mindenben, ha nem működne a kémia, akkor passzolnám. A szexpartnereimet is megválogatom, évente 2-3 lánynál nem nagyon szoktam többel lefeküdni, pedig sokkal többel is szexelhettem volna, de aki nem vonzott azzal nem tettem meg, inkább vártam, akár hónapokat is. Szóval alkalmi kapcsolatokat meg barátság extrákkal-t is csak olyan lányokkal alakítok ki, akik nagyon tetszenek, vonzanak. Komoly párkapcsolathoz pedig az kéne, hogy totálisan szerelmes legyek belé, és hát eddig csak 2 lányba voltam így teljesen belezúgva, de mind2nek volt már barátja.

2015. okt. 20. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Nehezebb a dolog, de szerintem sokkaljobb eselyed van igazan tartos kapcsolat kialakitasara.

Egyebkent en is ilyen vagyok es teny,hogy megneheziti a tarskeresest, de ez van.

Keress ra arra, hogy "demisexual", nekem sokat segitett,hogy megertsem magamat.

2015. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!