Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszeretem a haveromba?

Figyelt kérdés
Úgy három hónapja ismerem imádok vele beszélgetni alig várom,hogy írjon elvagyok vele.Ha meg csajokról beszél vagy más valamiről ami nem tetszik nekem az szarul esik és rossz kedvem lesz.Helyesnek találom szoktam rágondolni is. Ügyelek arra,hogy rosszat ne mondjak és el ne veszítsem.Sokszor gondolok arra mi lenne ha mi egy pár lennék. Szerintettek szerelemes volnék?
2016. márc. 22. 21:11
 1/4 anonim válasza:
Ez lehetséges!
2016. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érzel valamit? Ha igen, mit? Boldog vagy a közelében? Egyébként szerintem csak szimplán bejön! :)
2016. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és a haverod hány éves?
2016. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én onnan tudom h szeretem, h amikor vele vagyok majd kicsattanok a boldogságtól, de ha mással látom, vagy nem találkozunk egy ideig úgy érzem őt utálom a legjobban a világon
2016. márc. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!