Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan rossz egyedül lenni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rossz egyedül lenni, olyan jó lenne már boldog lenni valakivel. Mit csinálhatnék, hogy találjak barátot, internet, vagy milyen helyek vannak ahol lehet normális fiúkkal ismerkedni, ha nem járok bulizni se?

Figyelt kérdés
16/L
2016. márc. 27. 14:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
utolsó, besírok rajtad. :D
2016. márc. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 gooku ***** válasza:

Ez attól függ, mi számít neked normális fiúnak.

16/F

2016. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Tumblr.

Ott gyűlik a társadalomnak azon része, akiknek van lelkük. Fiúk, lányok egyaránt. Máshol nem igazán találsz normális fiút. Csak vedd őket komolyan, legtöbbüknek fájdalmas története van, légy óvatos. A szerelem mindenre gyógyír. Én is ott találtam meg a párom, úgy, hogy előtte 20 évig nem volt soha senkim. Ő szeret és én is Őt.

20/F

2017. máj. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

^ lelke, hogyne. XD

Az agymosott libretardok meg feminácik gyülekezőhelye? :D

2017. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!