Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs még mindig senkim?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs még mindig senkim?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és attól függetlenül, hogy nem vagyok egy "mai ideál" (40 kilós, szőke, hosszúhajú és vastag fekete szemöldökű) és nem vagyok egy bulizós típus, normálisnak tartom magam kívül-belül. Valahogy mégis, bárhol vagyok barátnőimmel engem valahogy mindig ignorálnak, egy fiút sem érdeklek és osztályban is ez a helyzet. Nem tudom mit csinálok rosszul, vagy mit nem csinálok amit kéne, de úgy érzem, valami ismeretlen okból reménytelen eset vagyok. (Még nem volt kapcsolatom)

Nem vagyok nagyon társasági lény, de a családommal és a közeli barátaimmal sok időt töltök.



#fiú #barát #noonelikesme:c
2016. márc. 28. 20:21
 1/10 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Ne aggódj,majd jön valaki.

Most én is szingli vagyok.Bár nekem volt jó pár kapcsolatom,de sokaknak csak ARRA kellettem volna.

2016. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
hát elég sok oka lehet. lehet hogy csak egy picit kéne változtatni a külsődön, de az is lehet hogy csak egy picit nyitottabbnak kéne lenned.. ezt így nehéz megmondani
2016. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

képet!és elmondjuk hogy nézel ki

(kepfeltoltes.hu)

2016. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagyon társasági lény ! na ez itt a baj azt hiszik félénk vagy és nem kezdeményeznek nálad legyél nyitott
2016. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz, ha gondolod?
2016. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj 17/F :)
2016. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia,neharagudj ,de privatban kaphatok egy képet? ;)

Mivel nekem is szőke hajam van és sötétfekete szemöldököm.

Megúgom hogy az ilyen lányok 80%-a baromi szép,mivel ez egy jó színösszeállítás.^^

17/f

2016. márc. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy kép és némi információ a belső tulajdonságaidról jöhetne priviben nekem, és tudnék segíteni!:)
2016. márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Két boci szememért kaphatok képet? Nem tudom elképzelni hogy ronda legyél 16/F
2016. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
azt a rohadt... ennyi kuncsorgót... nem gondoljátok hogy gáz?
2016. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!