Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szép napot mindenkinek! Most...

Szili98 kérdése:

Szép napot mindenkinek! Most raktam össze egy teljesen új gépet, minden szuper, jól működik. De a jó mellett persze rossz is akad, szerencsére ebből csak egy van, de az elég nagy. Nincs internetkapcsolatom. Egyszerű a kérdés. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A kábel be van dugva és tuti, hogy jó is, viszont az alaplapon lévő csatlakozó mellett ugyebár van egy led aminek világítania kellene, de hát ez sem világít. Valakinek esetleg valami tippje van? Lehet, hogy az alaplapon hibás valami, akár gyári hibás?

2015. nov. 6. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Driver fenn van?

G.

2015. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az alaplaphoz kaptál telepítőlemezt, a hálózati drivert tedd fel.
2015. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fogd meg az alaplaphoz kapott lemezt, és telepíts fel róla mindent (ha nem tudod hogy mi micsoda). Ezek közül jellegzetesen szokott lenni pár felesleges dolog, de azokat utólag kilehet kukázni.

Az én alaplapom működne hajlandó addig, amíg meg nem kapja formázás után a lemezét.

2015. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyjából tudom mi micsoda a driver telepítőn, de azért mindent felraktam a biztonság kedvéért, mondjuk ez volt az első dolgom. Pont ezért is nem értem a dolgot.
2015. nov. 7. 10:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha itt nem kapsz választ (és más fórumokon sem), akkor írj az oldalnak ahol rendelted. Én anno PCX-en rendeltem, és adtak választ egy problémámra.

Szóval fent van a lan driver és nincs net.. érdekes.

2015. nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a hálókártyába be van dugva a kábel a gép hátulján, és nem villog a led, akkor a hálókábel túlsó végén keresném a hibát!
2015. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!